"/> Na MČR měl oddíl zástupce v mnoha kategoriích! - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Na MČR měl oddíl zástupce v mnoha kategoriích!

V sobotu a v neděli 25. - 26. dubna se na vybraných kuželnách uskutečnilo mistrovství republiky ve všech kategoriích. Náš oddíl měl zastoupení hned v několika kategoriích. O největší úspěch se na domácí kuželně postarala v kategorii dorostenek Veronika Wohlmuthová, která svým náhozem 592 kuželek získala titul mistryně ČR a zároveň překonala svůj osobní rekord. Svůj osobní rekord v kategorii dorostenců zaznamenal také Jirka Šťastný, který se s náhozem 561 kuželek umístil na pěkném 9. místě. V kategorii žákyň byla blízko k medaili Nikola Siegertová, která neměla příliš štěstí, a ve sprintu 2x15 hodů zakončila mistrovství na 4. místě. V ostatních kategoriích byli naši zástupci již méně úspěšní. Jejich podrobné výsledky si můžete prohlédnout v článku na webu ČKA. 
28.04.2015 18:50:49
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one