"/> Muži obhájili vítězství v poháru ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Muži obhájili vítězství v poháru ČKA

Do finálového utkání jsme pozměnili sestavu, když Štěpána Šreibera nahradil Pavel Honsa a Vojtu Špelinu Roman Pytlík. Úvod obstarali Pája (soupeř Kamil Nestrojil, kterého střídal Jan Dobeš) a Michal (soupeřem byl Robert Pevný). Pavla zastihl závěr sezóny ve výborné formě a svému soupeři nedal ani čuchnout, čímž získal první bod po výsledku 4:0 na dráhy (607:558 na kuželky). Michal začal první půlku excelentně (340), ale ve druhé trochu odešel a soupeř mocně dotahoval. Nakonec se o plichtu připravil sám, když posledním hodem prohodil na krále a po stavu 2:2 na dráhy vítězí Michal 632:631 na kuželky. V poločase tedy vedeme 2:0 o 50 kuželek.
Druhou dvojici tvoří Roman (soupeř Václav Rypel) a v souboji juniorských reprezentantů vyzval Honza Petra Dobeše. Roman se rozjížděl pomalu a prohrál první dvě dráhy. Druhá polovina však byla v Romanové režií, nejenže srovnal skóre na dráhy, ale výrazně předčil svého soupeře na kuželky (605:567). To nejlepší však přišlo nakonec. Honzovi kuželna v Hořicích náramně svědčila už v sobotu, ale dnes to byl doslova koncert. Honza vytvořil výkonem 664 poražených kuželek rekord kuželny a svému soupeři nadělil více jak 100 klacků. Po vítězství 6:0 (2508:2304) jsme obhájili loňský triumf a po druhé v řadě získali double.
Hořice 1.jpg
05.06.2016 22:03:10
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one