"/> Mixy, liga zrakově postižených a turistika - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Mixy, liga zrakově postižených a turistika

Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat program na nadcházející víkend. Již v pátek rozehrají zrakově postižení v Praze na Slavii druhý turnaj nové sezóny, který je součásti ligové soutěže, Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic. Naši borci po nevydařeném prvním kole (4.místo) si nyní nastaví zrcadlo svých ambicí, neboť by měli nastoupit v nejsilnější sestavě.
V sobotu rozehrají svůj republikový šampionát v Blansku smíšené dvojice. Náš oddíl bude mít na tomto posledním vrcholném podniku sezóny zastoupení v Honzovi Endrštovi (hraje s Markétou Hofmanovou z Duchcova) a Michalu Pytlíkovi (hraje s Kateřinou Fajdekovou z Přerova). V Praze dokončí své ligové a pohárové klání zrakově postižení, no a my zbývající si dáme dostaveníčko v restauraci U Václava coby základním táboře výstupu na rozhlednu Kotel.
Definitivní déjà vu za sezonou udělají v neděli v Blansku smíšené tandemy, aneb 16 nejlepších ze sobotního programu. O všech akcích vás budeme samozřejmě informovat na našich stránkách.
17.06.2016 05:53:59
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one