"/> Mixy, liga zrakově postižených a turistika - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Mixy, liga zrakově postižených a turistika

Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat program na nadcházející víkend. Již v pátek rozehrají zrakově postižení v Praze na Slavii druhý turnaj nové sezóny, který je součásti ligové soutěže, Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic. Naši borci po nevydařeném prvním kole (4.místo) si nyní nastaví zrcadlo svých ambicí, neboť by měli nastoupit v nejsilnější sestavě.
V sobotu rozehrají svůj republikový šampionát v Blansku smíšené dvojice. Náš oddíl bude mít na tomto posledním vrcholném podniku sezóny zastoupení v Honzovi Endrštovi (hraje s Markétou Hofmanovou z Duchcova) a Michalu Pytlíkovi (hraje s Kateřinou Fajdekovou z Přerova). V Praze dokončí své ligové a pohárové klání zrakově postižení, no a my zbývající si dáme dostaveníčko v restauraci U Václava coby základním táboře výstupu na rozhlednu Kotel.
Definitivní déjà vu za sezonou udělají v neděli v Blansku smíšené tandemy, aneb 16 nejlepších ze sobotního programu. O všech akcích vás budeme samozřejmě informovat na našich stránkách.
17.06.2016 05:53:59
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one