"/> Mistrovské soutěže zvedají oponu - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Mistrovské soutěže zvedají oponu

Prázdniny jsou za námi, léto pomalu končí a mistrovské soutěže zvedají oponu. Po dramatické a úspěšné předehře v podobě obhajobě vítězství v superpoháru se naplno roztočí kolotoč utkání. Sobota 10.září je datum, které mají naši fanoušci červeně zaznamenané v kalendáři. Po loňské snaze představit našim fanouškům všechna ligová družstva, jsme došli k závěru, že dva zápasy postačí. Svoji roli v tom sehrála nová soutěž interliga, která je nadřazena nad všemi soutěžemi řízených ČKA.
V sobotu se tedy bude podávat na naší kuželně menu o dvou chodech. Úvod obstarají jako tradičně ženy, které přivítají hráčky Sokola Duchcov. S tímto soupeřem jsme se v minulé sezóně utkali celkem čtyřikrát (2 krát v lize a v poháru ČKA) a vždy platilo pravidlo můj dům - můj hrad. Věříme, že naše ženy vstoupí do nového soutěžního ročníku úspěšně a naši fanoušci je v tomto snažení podpoří v hojném počtu.
Druhým chodem bude úvodní kolo interligy. Týden se s týdnem sešel a my se opět utkáme se Sokolem Luhačovice. Finále superpoháru, byť na neutrální půdě, nás přesvědčilo, že nás rozhodně nečeká lehké utkání, ale naši hráči za vydatné podpory našich fanoušků jistě udělají vše proto, aby body zůstaly doma. Rádi bychom mezi námi též přivítali představitelé vedení města.
Béčko čeká přetěžké utkání v Táboře. Domácí v loňské sezóně do poslední chvíle bojovali o postup do 1.ligy a tak případný bodový zisk by byl příjemným překvapením.
V pondělí 12.září pak ukončí pouť našich družstev úvodním kolem mistrovských soutěží céčko, které hostí silné družstvo Sokola Plzeň V. "B".
Všechny domácí zápasy vysílá náš YouTube kanál.
10.09.2016 07:21:05
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one