"/> Mistři a mistryně !! - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Mistři a mistryně !!

Datum 28.3.2015 je tučně zapsán do oddílové kroniky !
Céčko odehrálo svůj zápas v Plzni, kdy po velmi vyrovnaném utkání se Slavojem remizovali 8:8 (2648 : 2587).
Taktéž od 9:00 hrálo béčko na půdě Bohušovic. Těm se ale v předposledním kole sezóny nezadařilo a soupeři podlehli 2:6, kdy vyhrát se povedlo pouze Martinu Prokůpkovi (498) a Petru Farovi (540).
Když béčko dohrávalo svůj zápas v Bohušovicích, rozehráno už měly ženy. Doma se utkaly s Kutnou Horou, kterou jasně smetly, a tím si zajistily postup do první kuželkářské ligy žen. Skvělý závěr utkání zajistila Daniela Pochylová, která svou soupeřku porazila o 102 kuželek (599)! Ženy pokořily také rekord drah. Rokycany vítězí nad Kutnou Horou v jasném poměru 8:0 (3378 : 2919).
Áčko přivítalo své přímé soupeře z Husovic. Byl to velmi atraktivní zápas, který byl velmi vyrovnaný. Utkání zahájili Štěpán Šreiber a Michal Pytlík. Před 50. hodem Štěpána vystřídal Martin Fürst (541), který soupeři nakonec podlehl o 29 kuželek.  Michal shodil 637 kuželek, a tím se stal nejlepším hráčem utkání. V další dvojici nastoupil Vojta Špelina a Honza Endršt. Vojta (611) soupeře porazil o 35 kuželek. Na nejlepšího hostujícího hráče Honza nestačil a na 580 prohrál o 44 kuželek. Přímo infarktový byl závěr zápasu. Pro diváka byl rozhodně nejatraktivnější souboj mezi Pavlem Honsou a Václavem Mazurem (614 : 607).  Roman Pytlík, druhý koncák Rokycan porazil 585 kuželek (+33). Po velmi napínavém přímém souboji vítězí Rokycany v poměru 6:2 (3568 : 3517), a tím si zajistili titul mistra České republiky, a také účast na světovém poháru, který se odehraje v Srbsku.
Poděkování patří našim mistrům a mistryním, ale také, a to v neposlední řadě našim vynikajícím fanouškům, kteří hráče a hráčky podporovali od začátku do konce. Mistři a mistryně společně s fanoušky své tituly náležitě oslavili a už nyní se těší na své poslední zápasy této velmi úspěšné sezony. Ženy vyráží do Jablonce a áčko zavítá do Brna. Béčko a céčko zakončí sezonu na domácích drahách. Od 10h. rokycanská rezerva hostí soupeře ze Sadské, céčko od 13:30h. přivítá hráče z Šabiny. 
30.03.2015 14:31:42
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one