"/> MČR juniorů v Rokycanech - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8326"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

MČR juniorů v Rokycanech

Z pověření České kuželkářské asociace uspořádá náš oddíl o nadcházejícím víkendu MČR juniorů. Do finálového turnaje se probojovalo 36 nejlepších, kteří svedou v sobotní kvalifikaci souboj o 24 postupových míst do nedělního finále. Nás může těšit, že mezi touto elitou má největší zastoupení oddíl SKK Rokycany, jenž vysílá do boje pětici hráčů. Sobotní program bude zahájen v 11:00 hodin a pořadatelé připravují pro fanoušky, kteří se nedostanou do hlediště online přenos na našem youtube kanálu. Účastníci budou mít možnost se před či po odehrání svého startu namasírovat profesionální masérkou a průběžné výsledky budeme vyvěšovat na našich webových stránkách.
Do Rokycan míří absolutní juniorská špička a věříme, že do okruhu favoritů můžeme počítat i naše hráče. Nejlepší si vybojují právo startu na MS družstev, které se uskuteční od 17. do 22.května v Chorvatském Novigradu.
19.04.2016 17:13:09
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one