"/> MČR juniorů - finále - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

MČR juniorů - finále

Finálový turnaj začal pěkně od podlahy. V první sérií dosáhl Mojmír Holec z Centropenu Dačice velice slušných 597 poražených kuželek. Dobře mu sekundovali Jan Ringel z SKK Vrchlabí (583) a domácí Pavel Andrlík (578).
Druhá série pořadím příliš nezamíchala a tak průběžné stupně vítězů zůstaly prakticky beze změny.
Ani třetí série změny na medailových postech nepřinesla. V této čtveřici startoval náš zdravotními neduhy sužovaný Honza Endršt, který si dokonce musel vyžádat během hry ošetření. Nakonec svůj start se sebezapřením dokončil výkonem 567 poražených kuželek.
Ani čtvrtá runda finálového klání nepřinesla kýženou šestistovku. Nejblíže k ní byl Filip Kordula ze Sokola Vracov (584).
Předposlední dějství se neslo ve spanilou jízdu našeho Ládi Urbana, který zahrál fantastickou první půlku (342). Ve druhé sice výrazně polevil, ale přesto jako první dnes pokořil magickou šestistovku (632). Druhý náš zástupce v této čtveřici Michal Wohlmuth se po nadějném začátku musel spokojit s výkonem 556 poražených kuželek. Za zmínku stojí ještě výkon Ondřeje Topiče z Valašského Meziříčí, který po hrůzostrašné první dráze (115) dosáhl nakonec výkonu 581 poražených kuželek.
Závěr celého šampionátu gradoval soubojem domácího Michala Pytlíka a Honzy Bíny z SKK Jičín, kterým ještě výtečně sekundoval obhájce mistrovského titulu Martin Procházka z KK Blansko. Nakonec byl z této trojky nejšťastnější Michal Pytlík, který dosáhl 629 poražených kuželek a v soutěži jednotlivců obsadil druhé místo. Honza Bína porazil nakonec 621 kuželek a tímto obsadil v soutěži jednotlivců třetí místo. Mistrem ČR v soutěži jednotlivců se stal Ladislav Urban z SKK Rokycany výkonem 632 poražených kuželek. Výsledky finále se sčítají s výsledky kvalifikace a z toho vyplývá konečný výsledek kombinace. Mistrem ČR v kombinaci se stal Michal Pytlík z SKK Rokycany. Stříbro putuje zásluhou Honzy Bíny do Jičína a bronz získal obhájce titulu Martin Procházka z KK Blansko.
jednotlivci
kombinace
28.04.2016 20:38:07
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one