"/> MČR dvojic mužů - tandemy medaili nepřinesly - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

MČR dvojic mužů - tandemy medaili nepřinesly

Druhým dnem pokračovalo ve Vracově MČR dvojic mužů soutěží tandemů, do které si vybojovalo postup 16 nejlepších ze včerejšího klání. V napětí jsme očekávali, jak si povedou naše dvojice a zda to i dnes "cinkne". Bohužel ani jedné naši dvojici se postup do závěrečných bojů nepodařil. Útěchou nám může být, že stopku jim vystavili pozdější finalisté. Roman s Michale vyhráli v úvodním kole nad dvojicí Stašák - Burger ze Slavoje Praha až na náhlou smrt 14:13. První kolo bylo naopak konečnou pro Honzu se Štěpánem, kteří podlehli dvojici Jiroušek - Kolář na náhlou smrt 12:13. Druhé kolo (čtvrtfinále) bylo konečnou pro Romana s Michalem, kteří nestačili na dvojici Šmída - Hažva a prohráli 0:2. Mistrovský titul získala dvojice Václav Šmída (SKK Hořice) s Jaroslavem Hažvou (SKK Náchod, SKC Staffelstein), když ve finále porazili dvojici Pavel Jiroušek (Lokomotiva Česká Třebová) - Václav Kolář (TJ Sokol Rybník) 2:0.
tandemy.jpg
tandem-muzi.pdf  61.01kB
12.06.2016 20:51:56
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one