"/> MČR dvojic - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Závěr kuželkářské sezóny obstará jako již tradičně MČR dvojic. Muži a ženy si dají dostaveníčko tento víkend v Nové Bystřici (ženy) a Vracově (muži), příští víkend čeká to samé smíšené dvojice v Blansku. Naše pozornost se bude upínat do Vracova, kde mezi 20 dvojicemi mužů budeme mít dvojí zastoupení v podobě Honzy Endršta se Štěpánem Šreiberem a Romana s Michalem Pytlíkem. V sobotu čeká všechny dvojice klasická soutěž na 2x120 hodů sdružených z niž postoupí 16 nejlepších do nedělní soutěže tandemů.
Stejný scénář budou mít za týden smíšené dvojice v Blansku (v loňském roce jsme tuto soutěž pořádali), kde máme rovněž dvojí zastoupení v osobách Honzy Endršta (hraje s Markétou Hofmanovou z Duchcova) a Michala Pytlíka (hraje s Kateřinou Fajdekovou z Přerova). Z obou soutěží vám přineseme informace na našich stránkách.
09.06.2016 10:37:05
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one