"/> Ligový závěr - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Ligový závěr

Zatímco divize a okresní přebor mají před sebou ještě dvě kola, ligové soutěže vstoupily do cílové rovinky. Přestože naše družstva mají své jisté, některé naše týmy mohou ovlivnit startovní listinu pro příští sezónu. A tak se dá očekávat, že i v posledním kole to bude boj o každou kuželku. Vzhledem k tomu, že všechna naše družstva hrají na půdě svých soupeřů bude pro naše příznivce určitě zajímavé sledovat naše stránky. Pokud by jste však zatoužili povzbudit naše borce osobně, tak i pro vás je určena následující pozvánka.
Naše vlajková loď nabere kurz Český ráj. Na půdě nováčka soutěže SKK Jičín, který se opírá o výkony juniorského reprezentanta Jana Bíny, budeme chtít úspěšně zakončit tuto sezónu a mistrovsky se rozloučit s 1.ligou (od příští sezóny budeme hrát Interligu). Domácí jsou především na svých drahách hodně nepříjemní o čemž se mohl přesvědčit nejeden soupeř a proto nás rozhodně nečeká procházka růžovou zahradou.
Naše ženy společně s béčkem míří do Prahy. Na šestidráze v Bráníku hraje své zápasy Konstruktiva, která není zrovna v záviděníhodné situaci. Ženám se na jaře vůbec nedaří (získaly pouhé 2 body) a ani muži na tom nejsou o moc líp. Obě domácí družstva potřebují k zachování ligové jistoty vyhrát, a proto to ani tady nebude žádná idylka.
Divizní céčko má od posledního kola co napravovat a nebude to vůbec snadné. V předposledním kole narazí na již jistého postupujícího do 3.ligy Kuželky Aš. Na tamní nové čtyřdráze se sice snadno nevyhrává, ale jak se říká "je to kulatý" a nikde není dané můj dům, můj hrad.
V pondělí se můžete podívat na naší kuželnu, kde v předposledním kole okresního přeboru hostí naše déčko TJ Přeštice "A". Hosté jsou v tabulce o příčku výš (4.místo) a tak utkání slibuje napínavou podívanou. O výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
07.04.2016 10:28:27
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one