"/> Ligový závěr - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4808"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Ligový závěr

Zatímco divize a okresní přebor mají před sebou ještě dvě kola, ligové soutěže vstoupily do cílové rovinky. Přestože naše družstva mají své jisté, některé naše týmy mohou ovlivnit startovní listinu pro příští sezónu. A tak se dá očekávat, že i v posledním kole to bude boj o každou kuželku. Vzhledem k tomu, že všechna naše družstva hrají na půdě svých soupeřů bude pro naše příznivce určitě zajímavé sledovat naše stránky. Pokud by jste však zatoužili povzbudit naše borce osobně, tak i pro vás je určena následující pozvánka.
Naše vlajková loď nabere kurz Český ráj. Na půdě nováčka soutěže SKK Jičín, který se opírá o výkony juniorského reprezentanta Jana Bíny, budeme chtít úspěšně zakončit tuto sezónu a mistrovsky se rozloučit s 1.ligou (od příští sezóny budeme hrát Interligu). Domácí jsou především na svých drahách hodně nepříjemní o čemž se mohl přesvědčit nejeden soupeř a proto nás rozhodně nečeká procházka růžovou zahradou.
Naše ženy společně s béčkem míří do Prahy. Na šestidráze v Bráníku hraje své zápasy Konstruktiva, která není zrovna v záviděníhodné situaci. Ženám se na jaře vůbec nedaří (získaly pouhé 2 body) a ani muži na tom nejsou o moc líp. Obě domácí družstva potřebují k zachování ligové jistoty vyhrát, a proto to ani tady nebude žádná idylka.
Divizní céčko má od posledního kola co napravovat a nebude to vůbec snadné. V předposledním kole narazí na již jistého postupujícího do 3.ligy Kuželky Aš. Na tamní nové čtyřdráze se sice snadno nevyhrává, ale jak se říká "je to kulatý" a nikde není dané můj dům, můj hrad.
V pondělí se můžete podívat na naší kuželnu, kde v předposledním kole okresního přeboru hostí naše déčko TJ Přeštice "A". Hosté jsou v tabulce o příčku výš (4.místo) a tak utkání slibuje napínavou podívanou. O výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
07.04.2016 10:28:27
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 17.11./15:30
 TJ Sokol Husovice
"Ž" - venku - 17.11./11:30
 KC Zlín

"B" - venku - 17.11./14:00
 KK Hvězda Trnovany "B"
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 16.11./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one