"/> Ligová domácí derniéra - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3580"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Ligová domácí derniéra

Na úvod dnešní pozvánky bych chtěl upozornit na jediné družstvo, které vyjíždí na dráhy soupeře. Naše céčko čeká soupeř ze samého dna tabulky a navíc pro uchování naděje na postup do 3.ligy jej nic jiného než plný bodový zisk nezajímá, proto věříme že se ze Šabiny nebude vracet s prázdnou.
Na naší kuželně budeme o víkendu svědky kvalitních a určitě dramatických duelů, které stojí za to shlédnout. Úvod, jako již tradičně, obstarají naše ženy, které mají druhý mečbol, který se jmenuje záchrana. Soupeřem jim bude nevyzpytatelný tým z Valašského Meziříčí, kterého jsme však na podzim porazili, takže není důvod propadat panice.
Soupeře ze stejného města přivítá také naše áčko. Poprvé doma v pozici staronového mistra oslaví mistrovský titul a očekáváme, že široká fanouškovská obec si tuto příležitost nenechá ujít.
Závěr sobotního programu obstará tradičně béčko. Soupeřem jim bude soused v tabulce tým Liberce. Vzhledem k tomu, že oběma celkům již o nic nejde dá se očekávat uvolněná atmosféra, od které to již není daleko ke kvalitním výkonům.
Naše příznivce bychom chtěli pozvat i na neděli, kdy se bude podávat moučník v podobě duelu o titul mistra ČR zrakově postižených. Našim soupeřem bude obhájce titulu Sokol Brno IV. "A" v jehož sestavě jsou i dva bývalí mistři světa Karel Pařil (2007, kategorie B3 - slabozrací) a Daniela Hladíková (2011, kategorie B1 - nevidomí), kteří jsou tou nejlepší pozvánkou na tento atraktivní duel.
01.04.2016 18:02:00
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one