"/> Ligová dohrávka a pohárový úvod - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Ligová dohrávka a pohárový úvod

Tento víkend je reprezentační přestávka a to je čas na dohrávání restů či pohárová utkání a nejinak tomu je i v případě našich družstev. Na našich drahách se v sobotu uskuteční opakované utkání 2.kola 2.ligy, kdy jsme hostily Dynamo Liberec a v dresu béčka nastoupili Roman Pytlík a Pavel Honsa. STK ČKA tento zápas anulovala a teprve nyní se našel vhodný termín k opakování tohoto duelu. Otázkou je zda při postavení obou týmů v tabulce má tato dohrávka nějaký smysl. V každém případě můžeme být svědky pěkné podívané, když naši hráči jsou již bez nervů pro zachování druholigové příslušnosti a hosté ještě živý teoretickou naději na záchranu.
Druhou aktivitou našich družstev je úvodní utkání osmifinále poháru ČKA, kdy naše áčko hraje na drahách účastníka 2.ligy SKK Bohušovice a určitě se nemůže zříkat roli vysokého favorita.
O obou utkání našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
23.03.2018 17:34:16
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one