"/> Ligová derniéra - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Ligová derniéra

Poslední kolo uzavřelo ligovou sezónu 2017/18. Naše družstva uzavřela tuto kapitolu na domácích drahách se střídavými úspěchy. Na podrobnější analýzi bude ještě prostoru dost, nyní se ohlédněme za ligovou derniérou.
Úvod sobotního programu patřil tradičně ženám. Naše děvčata hostila hráčky KK Slavie Praha a byl to takový test před nedělní odvetou v poháru ČKA. Do první čtveřice jsme nasadily Míšu Provazníkovou a Lenku Findejsovou, kterou po polovině vystřídala Marta Kořanová. Míša se se soupeřkou přetahovala o každou kuželku a nakonec ta jediná kuželka rozhodla o bodovém zisku, Lenka nehrála vůbec špatně, ale její soupeřka Vlasta Kohoutová podala vynikající výkon, když výkonem 592 poražených kuželek se stala první hvězdou utkání. Vyrovnané skóre po úvodní čtveřici hatila ztráta 49 kuželek. Ve druhé rundě se Veronice Horkové a Denise Pytlíkové podařilo překlopit výhodu na naši stranu, když obě své duely vyhrály, ale větší počet sražených kuželek byl stále na straně soupeře (3:1, -2). Do závěru jsme nasadily osvědčenou dvojici Terka Krákorová a Daniela Pochylová. Naše děvčata čelila reprezentační dvojici Vladimíře Šťastné a Olze Hejhalové a přes veškeré úsilí tomuto tlaku neodolala. Prohráváme 3:5 (3238:3320), ale nemáme se za co stydět.
Po tomto dramatu nastoupilo áčko proti hráčům KK Slavoj Praha, pro které to byla, minimálně na rok, rozlučka s interligou. Úvodní čtveřice, kde nastoupili Honza Endršt a Roman Pytlík, přinesla vynikající podívanou, která diváky doslova zvedala ze sedadel. Odměnou jim byly čtyři šestistovky a vyrovnané skóre (1:1, +18). Druhá čtveřice, kde za nás nastoupili Martin Procházka a jeho jmenovec Martin Prokůpek toho z hlediska vývoje skóre mnoho nevyřešila (2:2, +11) a tak se očekávalo závěrečné drama. Tyto předpoklady rázně utnuli Vojta Špelina s Danem Neumannem, kteří výbornými výkony nedali svým soupeřům žádnou šanci. Konečné vítězství 6:2 (3613:3474) je pro nás hřejivou náplastí nad nepříliš vydařenou sezónou.
Závěr sobotního programu patřil našemu béčku i když by spíše se slušelo napsat, že patřil našemu soupeři Startu Rychnovu nad Kněžnou, který naši rezervu doslova deklasoval 7:1 (3442:3157). Čestný bodík získal nejlepší náš hráč Pavel Andrlík mladší.
15.04.2018 09:23:34
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one