"/> Liga neregistrovaných je ve finále - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1248"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Liga neregistrovaných je ve finále

Náš oddíl již řadu pořádá ligu neregistrovaných. Letošního ročníku se zúčastnilo 15 družstev, kteří byly rozděleny do dvou lig. Po základní části, kdy se všechna mužstva utkala spolu dvakrát systémem každý s každým se obě ligy rozdělily na skupinu o 1. - 4.místo a 5. - 8., resp. 5. - 7. ve druhé lize. V nadstavbové části, kam si každé družstvo přeneslo body za průběžné umístění od 3 do 0 resp. 2 až 0, se opět utkala systémem každý s každým. Po posledním kole nadstavby nám vykrystalizovalo následující pořadí. Palmu vítězství v 1.lize získalo nakonec družstvo Bedřich, který nás tak úspěšně reprezentoval na letošním MČR a na Česko - Slovenském finále. Druhou příčku obsadil tým Totalgym a bronz získal nakonec vítěz základní části Inzula. Do 2.ligy sestupuje tým J.I.S. Realit, které nahradí v příštím ročníku družstvo Rumpold.
Nyní čeká nejlepší jednotlivce finálové klání, kdy se druholigový hráči sejdou ve středu 23.listopadu od 16 hodin a ve stejný čas v pátek 25.listopadu se sejdou nejlepší hráči 1.ligy. Startovní listiny jsou v přiložených souborech.
23.11.2016 16:04:18
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one