"/> Liga mistrů a 9. ligové kolo - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Liga mistrů a 9. ligové kolo

V sobotu, 21.11. se áčko vydalo k zápasu 1. kola Ligy mistrů do německého Bambergu. Při konfrontaci s jedním z nejlepších celků německé nejvyšší soutěže áčko prohrálo 1:7 (3644:3812). Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale i rokycanské áčko mělo v tomto zápase šanci na lepší výsledek. Zápas, který se hrál na zbrusu nové šestidráze začalo trio Endršt, Pytlik M., Šreiber. Michal svým náhozem 649 kuželek soupeře porazil a zároveň se stal nejlepším hráčem utkání. K tomuto výkonu mu dopomohla senzační druhá dráha, kdy i díky skvělé dorážce porazil 196 kuželek. Velmi dobrého výsledku dosáhl i Honza (622) ale bohužel svému soupeři v závěru podlehl o 5 kuželek. Štěpán porazil 574 kuželek. V závěrečné trojici nastoupil Pytlík R., Špelina a Honsa. Roman (595) nedokázal na začátku svého zápasu sekundavat výborně hrajícímu soupeři (644). Vojta (587) i Pavel (617) své první dráhy vyhráli a živili tím šanci na úspěch rokycanských. Jejich soupeři ale nakonec tento stav otočili a oba prohráli.
Ženy mají za sebou velmi úspěšný moravský víkend! V sobotu vyhrály ve Zlíně a v neděli předehrávaly ve Valmezu. I v neděli byly úspěšné a z Moravy si vezou velmi cenné 4 body. Béčko své utkání v Hořicích přeložilo na 2.1. 2016. Céčko si v sobotu na domácí kuželně hravě poradilo s Útvinou. Velmi dobré výkony jsou vidět i v okresním přeboru. V pondělí, 23.11. hrálo svůj zápas déčko, v němž se skvělým výkonem blýskl Venca Webr, který porazil skvělých 604 kuželek. Déčko svůj zápas proti plzeňské Škodovce vyhrálo.
25.11.2015 20:50:26
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one