"/> Letošní domácí interligová derniéra - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Letošní domácí interligová derniéra

Týden se s týdnem sešel a už tu máme další kolo mistrovských soutěží. Na našich drahách bude v sobotu opět živo. Před obědem přivítají naše ženy staronového účastníka prvoligové společnosti a v současnosti svého nejbližšího souseda v tabulce SKK Jičín. Hostující družstvo disponuje kvalitním vyrovnaným kádrem, naproti tomu výsledky našich děvčat jsou v letošní sezóně příjemným překvapením, takže se můžeme těšit na kvalitní utkání.
Po tomto předkrmu nás čeká letošní domácí nterligová derniéra, kdy přivítáme kvalitní slovenský tým KK Inter Bratislava. Hosté, kteří se opírají o výkony reprezentanta Jána Jasenského, jsou v tabulce na třetím místě a tato skutečnost nám velí pokusit se získat dva body, abychom zůstali v kontaktu s čelem tabulky a uchovali si pozici nejlepšího českého týmu.
Do Poděbrad vyrazí naše béčko, kde se utká se zatím posledním týmem tabulky Sokolem Kolín, který v dosavadním průběhu soutěže nezískal ani bod. Věřme, že naše rezerva bude pokračovat ve zlepšených výkonech a přiveze nějaký ten bodík.
V pondělí zajíždí naše céčko do Dobřan a v souboji se svoji jmenovkyní by nechtělo odjet s prázdnou.
O všech utkáních našich družstvech vás budeme podrobně informovat na našich stránkách.
11.11.2016 11:18:20
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one