"/> Hvězdná sobota v Rokycanech - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1782"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hvězdná sobota v Rokycanech

O víkendu pokračují dalším dílem mistrovské soutěže. Na naší kuželně budeme svědky jedinečné podívané.
V tradičním dopoledním čase přivítají naše ženy úřadujícího mistra ČR a v nové sezóně průběžně vedoucí celek prvoligové tabulky TJ Spartak Přerov, jenž na nedávném Světovém poháru v italském Bolzanu obsadily 9.místo. Jak je z výše zmíněného patrné, jsou hostující hráčky v utkání vysokým favoritem, ale naše děvčata, posílena nečekanou výhrou v Náchodě, rozhodně neprodají svoji kůži lacino.
Po tomto předkrmu přijde hlavní chod té největší delikatesy. Na naší kuželně přivítáme hvězdný tým ŽP Šport Podbrezová, který skončil na Světovém poháru na 2.místě a jehož dres obléká letošní dvojnásobný mistr světa Vilmoš Zavarko. Tento srbský hráč drží nejvyšší nához na 120 hodů sdružených v historii - 755 poražených kuželek (světový rekord to není, protože tohoto výkonu dosáhl v rámci slovenské extraligy). Také zbytek družstva má svoji výjimečnou kvalitu a tak se máme všichni na co těšit. Naši hráči sice vstupují do utkání v roli outsidera, ale rozhodně ne předem odepsaného. V každém případě očekáváme jeden z vrcholu podzimní části interligy.
Očekáváme zvýšený zájem o tato utkání, takže pro ty co se nedostanou přímo na kuželnu připravujeme přímé přenosy na našem YouTube kanálu.
Na těžkou kuželnu do Bohušovic se vypraví naše béčko. Domácí mají na úvod sezóny velmi dobrou formu a tak jakýkoli bodový zisk by byl úspěchem.
Céčko sehraje svoje utkání v tradičním termínu, když v pondělí zajíždí do Dobřan. Domácí SKK okupuje 3.místo v průběžném pořadí a tak ani zde nás nečeká rozhodně nic jednoduchého.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme průběžně informovat na našich stránkách.
13.10.2016 13:40:53
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 17.11./15:30
 TJ Sokol Husovice
"Ž" - venku - 17.11./11:30
 KC Zlín

"B" - venku - 17.11./14:00
 KK Hvězda Trnovany "B"
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 26.11./19:15
 SKK Rokycany "E"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one