"/> Honza Endršt stříbrný na MČR mužů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1248"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Honza Endršt stříbrný na MČR mužů

Na sedmi místech se o tomto víkendu mělo dokončit MČR jednotlivců. Naše pozornost byla především upřena na naši kuželnu, kde jsme mezi 48 startujícími měli své dvě želízka Honzu Endršta a Vojtu Špelinu. Sobotní kvalifikací oba prošli do finále, byť oba na opačných pólech pořadí, když Vojta obsadil 6.místo (628) a Honza až 22.příčku (585). Nedělní boj o medaile naproti tomu vyšel lépe Honzovi, jenž již v první čtveřici dosáhl skvělých 640 poražených kuželek, což v konečném účtování znamenalo 2.místo a zisk stříbrné medaile. Vojta ve finále porazil 599 kuželek, což stačilo na 13.místo. V kombinaci (součet kvalifikace a finále) naši borci obsadili Vojta 10. a Honza 11.místo. Celé mistrovství mělo vysokou sportovní i společenskou úroveň a pro pořadatele to byla ta nejlepší prověrka před MS, jenž budeme hostit v příštím roce.
Své zastoupení jsme měli na MČR žen, jenž se uskutečnilo v Třebíči. Naši zástupkyni Terce Krákorové se v Třebíči příliš nedařilo, když obsadila 37.místo a do finálové části nepostoupila.
Bohaté zastoupení jsme měli na MČR zrakově postižených, které se uskutečnilo v Praze na Žižkově. Bohužel pro poruchu automatů se nakonec nedohrálo a bude pokračovat v sobotu 16.června. Vzhledem k tomu, že se již za 14 dní má ve Svatobořicích - Mistříně uskutečnit první Česko - Slovenský superpohár, což je duel mistra ČR s mistrem SR, a finále mistrovství ČR družstev nebylo dohráno, bylo rozhodnuto, že Českou republiku bude reprezentovat vítěz základní části ligy SKK ZP Rokycany.
07.05.2018 16:11:24
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one