"/> Honza Endršt stříbrný na MČR mužů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Honza Endršt stříbrný na MČR mužů

Na sedmi místech se o tomto víkendu mělo dokončit MČR jednotlivců. Naše pozornost byla především upřena na naši kuželnu, kde jsme mezi 48 startujícími měli své dvě želízka Honzu Endršta a Vojtu Špelinu. Sobotní kvalifikací oba prošli do finále, byť oba na opačných pólech pořadí, když Vojta obsadil 6.místo (628) a Honza až 22.příčku (585). Nedělní boj o medaile naproti tomu vyšel lépe Honzovi, jenž již v první čtveřici dosáhl skvělých 640 poražených kuželek, což v konečném účtování znamenalo 2.místo a zisk stříbrné medaile. Vojta ve finále porazil 599 kuželek, což stačilo na 13.místo. V kombinaci (součet kvalifikace a finále) naši borci obsadili Vojta 10. a Honza 11.místo. Celé mistrovství mělo vysokou sportovní i společenskou úroveň a pro pořadatele to byla ta nejlepší prověrka před MS, jenž budeme hostit v příštím roce.
Své zastoupení jsme měli na MČR žen, jenž se uskutečnilo v Třebíči. Naši zástupkyni Terce Krákorové se v Třebíči příliš nedařilo, když obsadila 37.místo a do finálové části nepostoupila.
Bohaté zastoupení jsme měli na MČR zrakově postižených, které se uskutečnilo v Praze na Žižkově. Bohužel pro poruchu automatů se nakonec nedohrálo a bude pokračovat v sobotu 16.června. Vzhledem k tomu, že se již za 14 dní má ve Svatobořicích - Mistříně uskutečnit první Česko - Slovenský superpohár, což je duel mistra ČR s mistrem SR, a finále mistrovství ČR družstev nebylo dohráno, bylo rozhodnuto, že Českou republiku bude reprezentovat vítěz základní části ligy SKK ZP Rokycany.
07.05.2018 16:11:24
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one