"/> Finále už další kov do Rokycan nepřineslo - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Finále už další kov do Rokycan nepřineslo

Závěrečný den šampionátu bylo na pořadu finále jednotlivců. Ve hře byly čtyři sady medailí a Česká republika měla po dvou zástupcích v obou kategoriích. Velkou radost nám udělala ve finále juniorek Nikola Tatoušková, která zvítězila ve finále skvělým výkonem 638 poražených kuželek a druhé zlato přidala v kombinaci (součet kvalifikace a finále).
Do finále juniorů se probojovali Zdeněk Ransdorf z 3.místa a náš Michal Pytlík (7.). Michal začal velice dobře, když první dráhu měl 167, což v tu chvíli bylo v kontaktu s nejlepšími. Druhá dráha se Michalovi bohužel nepovedla (141) a v tak kvalitním a vyrovnaném poli to byl propad, který se stěží dal dohnat. Ani se třetí drahou (154) nemohl být Michal příliš spokojený a v průběžném pořadí se stále pohyboval na rozhraní první a druhé desítky. Závěrečná dráha (162) jenom potvrdila toto umístění, když konečný součet 624 poražených kuželek stačil na 11.místo. Stejná příčka patří Michalovi i v kombinaci, když od šestého Zdeňka Ransdorfa jej dělilo pouhých 8 kuželek.
22.05.2016 18:58:08
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one