"/> Finále už další kov do Rokycan nepřineslo - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9690"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Finále už další kov do Rokycan nepřineslo

Závěrečný den šampionátu bylo na pořadu finále jednotlivců. Ve hře byly čtyři sady medailí a Česká republika měla po dvou zástupcích v obou kategoriích. Velkou radost nám udělala ve finále juniorek Nikola Tatoušková, která zvítězila ve finále skvělým výkonem 638 poražených kuželek a druhé zlato přidala v kombinaci (součet kvalifikace a finále).
Do finále juniorů se probojovali Zdeněk Ransdorf z 3.místa a náš Michal Pytlík (7.). Michal začal velice dobře, když první dráhu měl 167, což v tu chvíli bylo v kontaktu s nejlepšími. Druhá dráha se Michalovi bohužel nepovedla (141) a v tak kvalitním a vyrovnaném poli to byl propad, který se stěží dal dohnat. Ani se třetí drahou (154) nemohl být Michal příliš spokojený a v průběžném pořadí se stále pohyboval na rozhraní první a druhé desítky. Závěrečná dráha (162) jenom potvrdila toto umístění, když konečný součet 624 poražených kuželek stačil na 11.místo. Stejná příčka patří Michalovi i v kombinaci, když od šestého Zdeňka Ransdorfa jej dělilo pouhých 8 kuželek.
22.05.2016 18:58:08
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one