"/> Final four poháru ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Final four poháru ČKA

O tomto víkendu se rozhodne o vítězích poháru ČKA. Poprvé v historií oddílu se do závěrečného turnaje dostaly naše ženy, které mají svůj finálový turnaj v Hazlově. Muži mají své závěrečné klání v Hořicích a obhájce prvenství SKK Rokycany po suverénní postupové jízdě u toho rovněž nechybí. Zajímavostí je, že v obou kategoriích je polovina účastníků stejná jako loni.
Naše ženy se v semifinále utkají s loňským finalistou KK Slavia Praha, kterého v uplynulém ligovém ročníku dvakrát porazily (5:3 venku a 6:2 doma). Z tohoto pohledu by se nabízelo, že jsou naše ženy favoritem, ale opak je pravdou. Slavie disponuje zkušeným pohárovým týmem a tak případný náš úspěch by se rovnal příjemnému překvapení. Druhou semifinálovou dvojici tvoří obhájce Slovan Rosice a KK Blansko. Zde nutno favorizovat obhájce vítězství. V neděli se utkají nejdříve poražení o 3.místo a poté vítězové o konečné vítězství a právo reprezentovat naši republiku v poháru NBC.
O druhý double v řadě bude usilovat letošní mistr ČR v mužské kategorií SKK Rokycany. V cestě za obhajobou stojí vítěz 2.ligy skupiny A Hvězda Trnovany. Soupeř, kterého rozhodně nelze podceňovat na cestě do final four vyřadil mj. naše béčko a ve čtvrtfinále trochu nečekaně Slavoj Praha. Druhou dvojici tvoří loni třetí TJ Třebíč (v semifinále prohrál s námi) a HKK Olomouc. Stejně jako u žen i zde budou v neděli bojovat poražení o 3.místo a vítězové ve finále. V případě našeho vítězství by pak právo na účast v poháru NBC získal poražený finalista, neboť naše družstvo jako mistr ČR má právo účasti ve Světovém poháru. Přejeme našim družstvům hodně štěstí a co nejlepší výsledky. Na obou místech budeme mít naše zvědy a tak se o všem aktuálně dozvíte na našich stránkách.
03.06.2016 20:54:00
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one