"/> Final four poháru ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Final four poháru ČKA

O tomto víkendu se rozhodne o vítězích poháru ČKA. Poprvé v historií oddílu se do závěrečného turnaje dostaly naše ženy, které mají svůj finálový turnaj v Hazlově. Muži mají své závěrečné klání v Hořicích a obhájce prvenství SKK Rokycany po suverénní postupové jízdě u toho rovněž nechybí. Zajímavostí je, že v obou kategoriích je polovina účastníků stejná jako loni.
Naše ženy se v semifinále utkají s loňským finalistou KK Slavia Praha, kterého v uplynulém ligovém ročníku dvakrát porazily (5:3 venku a 6:2 doma). Z tohoto pohledu by se nabízelo, že jsou naše ženy favoritem, ale opak je pravdou. Slavie disponuje zkušeným pohárovým týmem a tak případný náš úspěch by se rovnal příjemnému překvapení. Druhou semifinálovou dvojici tvoří obhájce Slovan Rosice a KK Blansko. Zde nutno favorizovat obhájce vítězství. V neděli se utkají nejdříve poražení o 3.místo a poté vítězové o konečné vítězství a právo reprezentovat naši republiku v poháru NBC.
O druhý double v řadě bude usilovat letošní mistr ČR v mužské kategorií SKK Rokycany. V cestě za obhajobou stojí vítěz 2.ligy skupiny A Hvězda Trnovany. Soupeř, kterého rozhodně nelze podceňovat na cestě do final four vyřadil mj. naše béčko a ve čtvrtfinále trochu nečekaně Slavoj Praha. Druhou dvojici tvoří loni třetí TJ Třebíč (v semifinále prohrál s námi) a HKK Olomouc. Stejně jako u žen i zde budou v neděli bojovat poražení o 3.místo a vítězové ve finále. V případě našeho vítězství by pak právo na účast v poháru NBC získal poražený finalista, neboť naše družstvo jako mistr ČR má právo účasti ve Světovém poháru. Přejeme našim družstvům hodně štěstí a co nejlepší výsledky. Na obou místech budeme mít naše zvědy a tak se o všem aktuálně dozvíte na našich stránkách.
03.06.2016 20:54:00
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one