"/> Druhý soutěžní víkend - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Druhý soutěžní víkend

Na úvod této pozvánky dlužno dodat, že žádné naše družstvo nehraje na domácích drahách. Původně to mělo být béčko, ale jejich soupeř Dynamo Liberec požádal o odklad a tudíž se hledá náhradní termín (pravděpodobně by to mohl být 8.říjen).
Již v pátek zajíždí na horkou půdu do Přeštic naše céčko, kde se utká s tamním áčkem. Domácím úvodní kolo vůbec nevyšlo a tak nás rozhodně nečeká žádná selanka. Rovněž v pátek vyjíždějí naši zrakově postižení na silně obsazený turnaj do německého Wolfenu, kde by rádi navázali na úspěšná vystoupení z let minulých.
V sobotu před obědem zajíždějí naše ženy do Prahy. Soupeřkami jim budou hráčky KK Konstruktiva, která před sezónou oslabila o svoji nejlepší hráčku Veroniku Petrov, jenž odešla do Rakouska. V úvodním kole to potvrdily, když v oboustranně slabém utkání podlehly na půdě nováčka z Husovic. Uvidíme jakou kvalitu ukáží v domácím prostředí a jak se s náročnou kuželnou v Bráníku vypořádají naše děvčata. Rovněž v sobotu dopluje naše vlajková loď do Jihlavy. Domácí před sezónou rovněž oslabili o Robina Parkána, který taktéž zamířil k našim jižním sousedům. Hlavním trumfem domácích tudíž zůstávají jejich atypické dráhy. Věřme, že ani tato výhoda nebude dostatečnou překážkou pro naše hráče.
Závěrem se autor těchto řádků omlouvá, že podrobné komentáře k jednotlivým zápasům zveřejní až po svém návratu z Wolfenu. Děkuji za pochopení.
16.09.2016 09:22:08
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one