"/> Dramata se špatným koncem - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Dramata se špatným koncem

V sobotním programu mistrovských soutěží jsme měli v akci pouze dvě družstva. Jejich utkání byla velice dramatická, ale bohužel se špatným koncem pro nás.
Na našich drahách přivítaly naše ženy nejvzdálenějšího soupeře v prvoligové smetánce Valašské Meziříčí. Děvčata v letošní sezóně podávají velice dobré výkony a tomu odpovídá jejich postavení v tabulce. Úvod utkání se nám vcelku vydařil, když Denisa Pytlíková i Marta Kořanová se do soupeřek zakously a od počátku měly mírně navrch. Soupeřky však postupně začaly získávat půdu pod nohama a přestože Marta s Denisou, která se výkonem 599 poražených kuželek stala první hvězdou utkání, dělaly co mohly, byl stav po úvodní čtveřici 1:1 a máme k dobru 38 kuželek. Prostřední část bývá pro nás klíčová a nejinak tomu bylo i dnes. Zatímco Lenka Findejsová si pohodlně dokráčela pro bod, na vedlejších drahách se trápila dvojice Petra Háková, kterou vystřídala Katka Fürstová. Výsledkem byl stav po dvou třetinách 2:2 a plus 20 kuželek pro nás. Nástup do poslední části nám vůbec nevyšel, byť Terka Krákorová svoji soupeřku ještě držela na distanc, Daniela Pochylová od počátku výrazně ztrácela, takže v polovině závěrečné čtveřice máme manko 40 klacků. Vzepětí na třetí dráze přiblížilo soupeřky na pouhých 7 kuželek, ale to bylo z naší strany bohužel všechno a soupeřky si vítězství již nenechaly vzít. Prohráváme 3:5 (3322:3339), což pro nás znamená pokles na průběžnou 7.příčku ve vyrovnaném středu tabulky.
Na půdu vedoucího týmu tabulky a s cílem napravit ostudnou porážku z pohárového utkání v Holýšově odjíždělo naše béčko do Kdyně. Úvod utkání byl pro mnohé překvapivý, protože jak Honza Holšán i Martin Maršálek své duely ovládli a po první třetině vedeme 2:0 a máme k dobru 53 kuželek. Od druhé čtveřice převzali iniciativu domácí a přestože Pavel Andrlík mladší i Libor Bureš nehráli špatně byl stav po druhé čtveřici 2:2, ale stále máme k dobru ještě 8 klacků. Závěr utkání byl jak na houpačce, ale nakonec přes veškeré úsilí Petra Fary a Martina Prokůpka jsme náporu domácích neodolali. Prohráváme 2:6 (3314:3332), ale domácí museli konstatovat, že to byly těžce vybojované body.
Závěrem krátká poznámka z interligy. Po domácím vítězství Interu Bratislava nad Trstenou jsme v tabulce klesli zásluhou horšího skóre na 4.místo, když máme stejně bodů, jak výše uvedení soupeři. V interním českém pořadí vedeme o 3 body před Jihlavou, která má zápas v Luhačovicích k dobru.
20.11.2016 13:23:28
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one