"/> Dramata se špatným koncem - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Dramata se špatným koncem

V sobotním programu mistrovských soutěží jsme měli v akci pouze dvě družstva. Jejich utkání byla velice dramatická, ale bohužel se špatným koncem pro nás.
Na našich drahách přivítaly naše ženy nejvzdálenějšího soupeře v prvoligové smetánce Valašské Meziříčí. Děvčata v letošní sezóně podávají velice dobré výkony a tomu odpovídá jejich postavení v tabulce. Úvod utkání se nám vcelku vydařil, když Denisa Pytlíková i Marta Kořanová se do soupeřek zakously a od počátku měly mírně navrch. Soupeřky však postupně začaly získávat půdu pod nohama a přestože Marta s Denisou, která se výkonem 599 poražených kuželek stala první hvězdou utkání, dělaly co mohly, byl stav po úvodní čtveřici 1:1 a máme k dobru 38 kuželek. Prostřední část bývá pro nás klíčová a nejinak tomu bylo i dnes. Zatímco Lenka Findejsová si pohodlně dokráčela pro bod, na vedlejších drahách se trápila dvojice Petra Háková, kterou vystřídala Katka Fürstová. Výsledkem byl stav po dvou třetinách 2:2 a plus 20 kuželek pro nás. Nástup do poslední části nám vůbec nevyšel, byť Terka Krákorová svoji soupeřku ještě držela na distanc, Daniela Pochylová od počátku výrazně ztrácela, takže v polovině závěrečné čtveřice máme manko 40 klacků. Vzepětí na třetí dráze přiblížilo soupeřky na pouhých 7 kuželek, ale to bylo z naší strany bohužel všechno a soupeřky si vítězství již nenechaly vzít. Prohráváme 3:5 (3322:3339), což pro nás znamená pokles na průběžnou 7.příčku ve vyrovnaném středu tabulky.
Na půdu vedoucího týmu tabulky a s cílem napravit ostudnou porážku z pohárového utkání v Holýšově odjíždělo naše béčko do Kdyně. Úvod utkání byl pro mnohé překvapivý, protože jak Honza Holšán i Martin Maršálek své duely ovládli a po první třetině vedeme 2:0 a máme k dobru 53 kuželek. Od druhé čtveřice převzali iniciativu domácí a přestože Pavel Andrlík mladší i Libor Bureš nehráli špatně byl stav po druhé čtveřici 2:2, ale stále máme k dobru ještě 8 klacků. Závěr utkání byl jak na houpačce, ale nakonec přes veškeré úsilí Petra Fary a Martina Prokůpka jsme náporu domácích neodolali. Prohráváme 2:6 (3314:3332), ale domácí museli konstatovat, že to byly těžce vybojované body.
Závěrem krátká poznámka z interligy. Po domácím vítězství Interu Bratislava nad Trstenou jsme v tabulce klesli zásluhou horšího skóre na 4.místo, když máme stejně bodů, jak výše uvedení soupeři. V interním českém pořadí vedeme o 3 body před Jihlavou, která má zápas v Luhačovicích k dobru.
20.11.2016 13:23:28
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one