"/> Domácí derniéra s kanárčím zpěvem - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1782"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Domácí derniéra s kanárčím zpěvem

Posledním domácím soutěžním utkání byla odveta čtvrtfinále poháru ČKA proti nováčkovi 1.ligy Lokomotivě Česká Třebová. Úvodní utkání jasně rozdalo karty, kdo postoupí do final four. Hosté přijeli s jediným cílem, neodvézt si potupného kanára.
My jsme na úvod nasadili Vojtu Špelinu a Pavla Honsu, zatímco hosté Jirku Hetycha a Vaška Koláře. Úvod byl vcelku vy\rovnaný, ovšem postupem času získával Vojta nad Jirkou výraznou převahu. Pavel se rozjížděl pomaleji, čímž umožnil Vaškovi vyhrát úvodní dráhu. Po výměně drah však Pavel stupňoval svoje tempo jemuž přes veškerou snahu nedokázal Vašek čelit. V polovině utkání byl tedy stav 2:0, čímž byla tajenka postupu do finálového turnaje vyřešena. Zbývalo vyřešit zda si hosté odvezou nějaký ten dílčí bodík. Proti této skutečnosti se postavili Štěpán Šreiber s Honzou Endrštem, kterým čelili Petr Holanec a Jirka Kmoníček. Na obou našich hráčích byla znát určitá nervozita, která pramenila ze Štěpánové dlouhé hráčské pauzy a Honzovi únavy po juniorském mistrovství světa. Přesto oba naši borci měli nad svými soupeři navrch a dovedli tento souboj do konečného výsledku 6:0 (2350:2232). Hostům tak na cestu domů zazpíval nepopulární kanárek a domácí již nyní mohou střádat plány na finálový turnaj, který se uskuteční ve dnech 4. - 5. června v Hořicích a našim semifinálovým soupeřem bude další nováček 1.ligy Hvězda Trnovany, který na své cestě do semifinále vyřadil i naše béčko. Budeme držet našim borcům pěsti, abychom obhájili pomyslný double z loňského roku.
28.05.2016 12:55:15
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 17.11./15:30
 TJ Sokol Husovice
"Ž" - venku - 17.11./11:30
 KC Zlín

"B" - venku - 17.11./14:00
 KK Hvězda Trnovany "B"
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 26.11./19:15
 SKK Rokycany "E"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one