"/> Denisa Pytlíková má bronz z MČR - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1248"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Denisa Pytlíková má bronz z MČR

Na čtyřech frontách bojovali o uplynulém víkendu naši hráči. Druhým dílem pokračovaly mistrovské boje jednotlivců, nejlepší hráči interligy se sešli na turnaji s názvem TOP 12 a zrakově postižení měli svoji generálku před MČR jednotlivců na lázeňském turnaji v Karlových Varech.
Druhým dílem pokračovalo MČR jednotlivců kategoriemi juniorů a dorostu, kde jsme měli své zastoupení v podobě Denisy Pytlíkové a Pavla Andrlíka mladšího. V Dačicích se sešlo 36 nejlepších juniorů, aby bojovali o cenné kovy v soutěži jednotlivců a kombinaci. Mezi touto smetánkou byl i náš Pavel Andrlík mladší, jenž se sem probojoval až z pozice náhradníka. Přesto se z kvalifikace probojoval výkonem 558 poražených kuželek do finále, kde se dokázal zlepšit (569) a obsadil v konečném účtování 19.místo (stejná příčka mu patří i v kombinaci).
Juniorky si daly dostaveníčko v Rosicích a v okruhu favoritek na nějaký cenný kov byla i naše Denisa Pytlíková. Denisa, která se potýká s problémy s meniskem a čeká ji operace, postoupila z kvalifikace do finále ze 7.místa, když porazila 550 kuželek. Ve vyrovnaném finále se zlepšila na 576 kuželek, což stačilo na 6.příčku, ale v kombinaci (součet kvalifikace a finále) tyto výkony stačily na skvělé 3.místo a zisk bronzové medaile.
Do Přerova se sjeli nejlepší hráči z Čech a Slovenska, kteří hráli letošní ročník interligy. Myšlenka projektu byla, že z každé země se zúčastní 12 hráčů z toho po šesti na každé straně jako mezistátní utkání ČR - SR a zbytek odehraje rovněž 120 hs, jako kvalifikaci pro sprint. Vyhodnocovaly se dvě soutěže a sice 120 hs + nejlepší výkon ve sprintu (2x20 hs) a samostatná soutěž ve sprintu. Z našeho klubu se tohoto klání zúčastnili Honza Endršt, Daniel Neumann, Vojtěch Špelina a Roman Pytlík, kteří se výrazně zapsali do výsledkové listiny, když Honza Endršt se stal vítězem soutěže 120 hs + 2x20 hs a Vojta Špelina obsadil 2.místo ve sprintu, když prohrál až ve finále na "náhlou smrt" 25:15 s Martinem Kozákem z Podbrezové.
Turnaj v Karlových Varech je tradiční generálkou pro MČR zrakově postižených. Z tohoto důvodu vyrazila do lázeňského centra i silná výprava hráčů SKK ZP Rokycany, kteří zvítězili v soutěži družstev o pouhých 7 kuželek před svým největším tuzemským rivalem ze Sokola Brno IV. ZP. Výraznou stopu pak zanechali rovněž v soutěži jednotlivců, kdy Michal Zeman opanoval kategorii B2 (zbytky zraku) před svým oddílovým kolegou Miroslavem Srníčkem a Václav Webr dominoval v kategorii B3 (slabozrací) a navíc se stal absolutním vítězem celého turnaje.
TOP 12 interligy  233.19kB
01.05.2018 09:09:59
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one