"/> Denisa Pytlíková má bronz z MČR - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Denisa Pytlíková má bronz z MČR

Na čtyřech frontách bojovali o uplynulém víkendu naši hráči. Druhým dílem pokračovaly mistrovské boje jednotlivců, nejlepší hráči interligy se sešli na turnaji s názvem TOP 12 a zrakově postižení měli svoji generálku před MČR jednotlivců na lázeňském turnaji v Karlových Varech.
Druhým dílem pokračovalo MČR jednotlivců kategoriemi juniorů a dorostu, kde jsme měli své zastoupení v podobě Denisy Pytlíkové a Pavla Andrlíka mladšího. V Dačicích se sešlo 36 nejlepších juniorů, aby bojovali o cenné kovy v soutěži jednotlivců a kombinaci. Mezi touto smetánkou byl i náš Pavel Andrlík mladší, jenž se sem probojoval až z pozice náhradníka. Přesto se z kvalifikace probojoval výkonem 558 poražených kuželek do finále, kde se dokázal zlepšit (569) a obsadil v konečném účtování 19.místo (stejná příčka mu patří i v kombinaci).
Juniorky si daly dostaveníčko v Rosicích a v okruhu favoritek na nějaký cenný kov byla i naše Denisa Pytlíková. Denisa, která se potýká s problémy s meniskem a čeká ji operace, postoupila z kvalifikace do finále ze 7.místa, když porazila 550 kuželek. Ve vyrovnaném finále se zlepšila na 576 kuželek, což stačilo na 6.příčku, ale v kombinaci (součet kvalifikace a finále) tyto výkony stačily na skvělé 3.místo a zisk bronzové medaile.
Do Přerova se sjeli nejlepší hráči z Čech a Slovenska, kteří hráli letošní ročník interligy. Myšlenka projektu byla, že z každé země se zúčastní 12 hráčů z toho po šesti na každé straně jako mezistátní utkání ČR - SR a zbytek odehraje rovněž 120 hs, jako kvalifikaci pro sprint. Vyhodnocovaly se dvě soutěže a sice 120 hs + nejlepší výkon ve sprintu (2x20 hs) a samostatná soutěž ve sprintu. Z našeho klubu se tohoto klání zúčastnili Honza Endršt, Daniel Neumann, Vojtěch Špelina a Roman Pytlík, kteří se výrazně zapsali do výsledkové listiny, když Honza Endršt se stal vítězem soutěže 120 hs + 2x20 hs a Vojta Špelina obsadil 2.místo ve sprintu, když prohrál až ve finále na "náhlou smrt" 25:15 s Martinem Kozákem z Podbrezové.
Turnaj v Karlových Varech je tradiční generálkou pro MČR zrakově postižených. Z tohoto důvodu vyrazila do lázeňského centra i silná výprava hráčů SKK ZP Rokycany, kteří zvítězili v soutěži družstev o pouhých 7 kuželek před svým největším tuzemským rivalem ze Sokola Brno IV. ZP. Výraznou stopu pak zanechali rovněž v soutěži jednotlivců, kdy Michal Zeman opanoval kategorii B2 (zbytky zraku) před svým oddílovým kolegou Miroslavem Srníčkem a Václav Webr dominoval v kategorii B3 (slabozrací) a navíc se stal absolutním vítězem celého turnaje.
TOP 12 interligy  233.19kB
01.05.2018 09:09:59
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one