"/> Denisa Pytlíková dvakrát stříbrná - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Denisa Pytlíková dvakrát stříbrná

Souběžně s šampionátem juniorů proběhlo mistroství ČR juniorek ve Vracově. Náš oddíl zde zastupovaly Denisa Pytlíková a Veronika Wohlmuthová. V sobotní kvalifikaci si obě vybojovaly postup do nedělního finále, když Veronika obsadila 16.místo a Denisa dokonce sedmou příčku s nevelkým odstupem od medailových pozic. Tuto slibnou výchozí pozici přetavila vynikajícím výkonem ve finále ve stříbrnou medaili, když od té nejcennější ji dělily pouhé tři kuželky. Druhé stříbro poté přidala v kombinaci (součet kvalifikace a finále) opět o pouhé 3 kuželky od titulu. Tyto výsledky dávají reálnou naději na nominaci na MS juniorů, které se uskuteční ve dnech 17. - 22.května v Chorvatském Novigradu. Doplnila by tím naše juniory Michala Pytlíka a Honzu Endršta, kteří již jsou v nominaci družstva juniorů. Denise k tomuto úspěchu srdečně gratulujeme!!!
Druhé naší finalistce Veronice Wohlmithové se už tolik nedařilo. Ve finále obsadila 22.místo a stejná příčka ji patří i v kombinaci. Za zmínku stojí, že 3.místo v kombinaci obsadila Linda Lidman, která hostuje v našem družstvu žen z Jiskry Hazlov.
juniorkykom
juniorkyjedn
28.04.2016 20:17:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one