"/> Denisa Pytlíková dvakrát stříbrná - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5279"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Denisa Pytlíková dvakrát stříbrná

Souběžně s šampionátem juniorů proběhlo mistroství ČR juniorek ve Vracově. Náš oddíl zde zastupovaly Denisa Pytlíková a Veronika Wohlmuthová. V sobotní kvalifikaci si obě vybojovaly postup do nedělního finále, když Veronika obsadila 16.místo a Denisa dokonce sedmou příčku s nevelkým odstupem od medailových pozic. Tuto slibnou výchozí pozici přetavila vynikajícím výkonem ve finále ve stříbrnou medaili, když od té nejcennější ji dělily pouhé tři kuželky. Druhé stříbro poté přidala v kombinaci (součet kvalifikace a finále) opět o pouhé 3 kuželky od titulu. Tyto výsledky dávají reálnou naději na nominaci na MS juniorů, které se uskuteční ve dnech 17. - 22.května v Chorvatském Novigradu. Doplnila by tím naše juniory Michala Pytlíka a Honzu Endršta, kteří již jsou v nominaci družstva juniorů. Denise k tomuto úspěchu srdečně gratulujeme!!!
Druhé naší finalistce Veronice Wohlmithové se už tolik nedařilo. Ve finále obsadila 22.místo a stejná příčka ji patří i v kombinaci. Za zmínku stojí, že 3.místo v kombinaci obsadila Linda Lidman, která hostuje v našem družstvu žen z Jiskry Hazlov.
juniorkykom
juniorkyjedn
28.04.2016 20:17:33
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 29.9./15:00
 CB Dobřany "A"

"Ž" - venku - 29.9./10:00
 SKK Jičín

"B" - venku - 29.9./10:00
 CB Dobřany "B"
 dorost - doma - 14.10./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one