"/> Další soutěžní klání - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1248"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Další soutěžní klání

Zase se týden s týdnem sešel a máme tu další kolo mistrovských soutěží. Naše pozvánka bude tentokrát ochuzena o zápas áčka, které má tento víkend volno, aby načerpalo síly pro ligu mistrů.
Na našich drahách přivítají v sobotu naše ženy nejvzdálenějšího soupeře v soutěži Valašské Meziříčí. Zápasy našich děvčat vždy slibují napínavou a dramatickou podívanou, a proto také stojí za shlédnutí, byť tepová frekvence při nich stoupá do extrémních hodnot.
Těžké utkání ve 2.lize čeká naše béčko, které zajíždí na půdu nováčka, ale navíc vedoucí tým soutěže TJ Kdyně. V dresu domácích, které v uplynulém kole poprvé okusili hořkost porážky, se představí náš bývalý hráč Viktor Pytlík. Naproti tomu se naše rezerva bude chtít rehabilitovat za ostudnou porážku v pohárovém duelu v Holýšově.
V tradičním pondělním podvečeru přivítá naše céčko v okresním přeboru nováčka soutěže Slavoj Plzeň "D". Hosté, jenž v soutěži nezískali ani bod, jsou tím nejlepším pro prodloužení vítězné série a posun v tabulce směrem vzhůru.
20.11.2016 11:47:19
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one