"/> Cíl splněn, ale... - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Cíl splněn, ale...

Druhým dnem pokračoval v italském Bplzanu Světový pohár. Po úvodní trojici v podobě dravého mládí jsme dnes vsadili na zkušenost. Prvním dnešním našim hráčem byl Vojta Špelina, který trpělivou hrou dosáhl slušného výkonu 590 poražených kuželek, čímž naše akcie na postup stouply.
Jako na houpačce jsme si museli připadat při hře Pavla Honsy. První půlka dávala zapomenout na nevýrazné výkony z úvodu podzimní části sezóny. Druhá šedesátka byla jako zlý sen. Slabší plné (80) na třetí dráze se ještě vykompenzovaly slušnou dorážkou (59). Poslední dráha už jen dokonala zmar (119) a celkový výkon 552 poražených kuželek nás vystavil do situace, že jsme před závěrem vypadli z postupové osmičky.
Závěr měl v rukách Roman Pytlík. Musel stahovat ztrátu 1 kuželky na rumunskou Kluž, ale taky hájit náskok 16 dřev na rakouský Wessely. Nakonec dokázal obojí a famózním závěrem 9-9-7 pečetil náš postup do ligy mistrů z 8.místa. Nyní se již můžeme těšit na los a jako zahřívací kolo na Podbrezovou, která na naši kuželnu zavítá příští sobotu.
09.10.2016 12:50:12
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one