"/> Černý víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Černý víkend našich družstev

Když jsem v pátek glosoval vyhlídky našich družstev ani ve snu mě nenapadlo, že zisk ze tří utkání bude nula. Bohužel i k takovým situacím dochází a nám nezbývá nic jiného než znovu se o bodový zisk pokusit o nadcházejícím kole.
Již v pátek zajíždělo naše céčko do Přeštic, kde se ve druhém kole okresního přeboru střetlo s tamním áčkem. Naši hráči na svého soupeře vůbec nestačili a podlehli vysoko 1:7, když nejlepším našim hráčem byl Luboš Kiml, ovšem čestný bod získal Jan Ungr. Potěšil přístup dorostence Vojty Havlíka.
V sobotu před obědem nastoupily naše ženy v Praze - Bráníku proti domácí KK Konstruktivě. Naše děvčata více jak dvě třetiny utkání vedla, aby v závěru jim zbyly pouze oči pro pláč po prohře 3:5 (3152:3180), když nejlepší naši hráčkou byla Denisa Pytlíková (568).
Áčko zamířilo na obávanou kuželnu do Jihlavy a opět se ukázalo, jak jsou tamní dráhy ošidné. Naši hráči nenavázali na výborný výkon z 1.kola a zaslouženě prohráli 3:5 (3385:3424), když nejlepším našim hráčem byl Vojtěch Špelina s 580 poraženými kuželkami.
Poslední krátkou informaci si dovoluji referovat o vystoupení našich zrakově postižených na silně obsazeném turnaji v německém Wolfenu, kde družstvo v sestavě Kamila Vlasáková, Michal Zeman, Jan Kemeny a Václav Webr obsadilo v konkurenci 13 týmů velmi pěkné 5.místo. V soutěži jednotlivců stanuli hráči SKK Rokycany třikrát na stupních vítězů, když bronzovou medaili získala Kamila Vlasáková (kategorie B1), stříbrnou Jan Kemeny (kategorie B2) a konečně zlatou Václav Webr (kategorie B3), který se stal i absolutním vítězem celého turnaje.
18.09.2016 18:45:18
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one