"/> Černý víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5279"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Černý víkend našich družstev

Když jsem v pátek glosoval vyhlídky našich družstev ani ve snu mě nenapadlo, že zisk ze tří utkání bude nula. Bohužel i k takovým situacím dochází a nám nezbývá nic jiného než znovu se o bodový zisk pokusit o nadcházejícím kole.
Již v pátek zajíždělo naše céčko do Přeštic, kde se ve druhém kole okresního přeboru střetlo s tamním áčkem. Naši hráči na svého soupeře vůbec nestačili a podlehli vysoko 1:7, když nejlepším našim hráčem byl Luboš Kiml, ovšem čestný bod získal Jan Ungr. Potěšil přístup dorostence Vojty Havlíka.
V sobotu před obědem nastoupily naše ženy v Praze - Bráníku proti domácí KK Konstruktivě. Naše děvčata více jak dvě třetiny utkání vedla, aby v závěru jim zbyly pouze oči pro pláč po prohře 3:5 (3152:3180), když nejlepší naši hráčkou byla Denisa Pytlíková (568).
Áčko zamířilo na obávanou kuželnu do Jihlavy a opět se ukázalo, jak jsou tamní dráhy ošidné. Naši hráči nenavázali na výborný výkon z 1.kola a zaslouženě prohráli 3:5 (3385:3424), když nejlepším našim hráčem byl Vojtěch Špelina s 580 poraženými kuželkami.
Poslední krátkou informaci si dovoluji referovat o vystoupení našich zrakově postižených na silně obsazeném turnaji v německém Wolfenu, kde družstvo v sestavě Kamila Vlasáková, Michal Zeman, Jan Kemeny a Václav Webr obsadilo v konkurenci 13 týmů velmi pěkné 5.místo. V soutěži jednotlivců stanuli hráči SKK Rokycany třikrát na stupních vítězů, když bronzovou medaili získala Kamila Vlasáková (kategorie B1), stříbrnou Jan Kemeny (kategorie B2) a konečně zlatou Václav Webr (kategorie B3), který se stal i absolutním vítězem celého turnaje.
18.09.2016 18:45:18
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 29.9./15:00
 CB Dobřany "A"

"Ž" - venku - 29.9./10:00
 SKK Jičín

"B" - venku - 29.9./10:00
 CB Dobřany "B"
 dorost - doma - 14.10./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one