"/> Černá sobota - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Černá sobota

Předposledním kolem pokračovaly ligové soutěže, ale nám příliš radosti nepřineslo. Je sice fakt, že všechna naše družstva hrála na drahách svých soupeřů se stejným výsledkem bez bodového zisku. Nejblíže k zisku bodu bylo interligové áčko. Na těžkých drahách v Jihlavě podalo vcelku dobrý výkon, ale utekl nám úvod utkání, kde hlavně výkon Martina Procházky neměl interligové parametry. V dalším průběhu utkání byli naši hráči lepší, leč ztrátu se již nepodařilo vymazat. Porážka 3:5 (3542:3577) je z kategorie zbytečných, když by dělba bodů byla asi spravedlivější.
Ženy zajížděly do Zlína a ani tady nám pšenka nekvetla. Porážka 7:1 (3179:3100) sice neodpovídá průběhu utkání, ale na to už se nikdo neptá. Přesto výkony našich žen nám v letošní sezóně přinášely největší radost. Pravým opakem je béčko. To odjíždělo do Bohušovic v sestavě, která není důstojná reprezentaci našeho klubu. Výsledek tomu plně odpovídal. Porážka 1:7 (2890:3133) jen dokresluje postavení týmu v tabulce, ale ani nedává světlé vyhlídky na důstojné působení ve 3.lize.
Černou sobotu dovršily naši zrakově postižení, kteří na silně obsazeném turnaji v Bratislavě (účast družstev z Maďarska, Rumunska, Chorvatska, Slovinska, Srbska, Česka a Slovenska) v konkurenci 20 družstev obsadily 16.příčku.
08.04.2018 15:23:19
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one