"/> Černá sobota - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Černá sobota

Závěrečné kolo ligových soutěží nám přineslo nejedno zklamání. Závěr soutěže našim družstvům vůbec nevyšel. Áčko po zisku titulu upadlo do jakési letargie a místo uvolněné hry předvádělo spíš křeč. Bohužel nejinak tomu bylo i v Jičíně, kde jsme prohráli 5:3 (3587:3547). U domácích se v plném lesku ukázal juniorský reprezentant Jan Bína nejlepším výkonem utkání 651. Z našich hráčů dosáhl mety 600 kuželek pouze Michal Pytlík (618). Věřme, že v poháru ČKA najdeme ztracenou pohodu.
V závěrečném kole 1.ligy žen prohrála naše děvčata v Praze s Konstruktivou 7,5:0,5 (3327:3119), když jediný dílčí půl bodík získala Petra Háková. Domácí si tímto výsledkem zajistili bez ohledu na zbývající zápasy prvoligovou příslušnost i pro příští ročník. Naše družstvo, které bylo nováčkem elitní společnosti obsadilo v konečném účtování 10.místo. K již dříve sestupujícímu družstvu KK Zábřeh se dnes připojil KC Zlín, které v příští sezóně nahradí SKK Jičín a Sokol Husovice.
Na Konstruktivě hrálo také naše béčko. Domácí k jistotě druholigové příslušnosti potřebovali vyhrát a tohoto cíle po výsledku 6:2 (3289:3146) nakonec dosáhli. Našim hráčům utekl především úvod utkání, kde získali domácí rozhodující náskok.
Černou sobotu dovršilo také céčko, které po nadějném úvodu prohrálo na půdě jistého vítěze divize Kuželky Aš 12:4 (2646:2623). O tom kdo doprovodí Aš do 3.ligy se rozhodne v posledním kole ve vzájemném souboji se Slavojem Plzeň.
09.04.2016 22:15:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one