"/> Céčko do 3.ligy nepostoupilo - áčko hladce postupuje - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Céčko do 3.ligy nepostoupilo - áčko hladce postupuje

V závěrečném kole a v přímém boji o postup do 3.ligy prohrálo naše céčko v Plzni na Slavoji 14:2 (2708:2631). Domácí vytvořili nový rekord kuželny a zaslouženě se radují s postupu do 3.ligy. Umístění našeho céčka budeme znát až po odehrání všech zápasů posledního kola, ale dá se předpokládat, že Kdyně porazí doma Hazlov "B" a při rovnosti bodů skončíme zásluhou horšího skóre na 4.místě.
V tréninkovém tempu přehrálo v odvetě osmifinále poháru ČKA naše áčko třetiligový Zlín. Výsledek 6:0 (2434:2204) hovoří za všechny komentáře. Pro juniory Honzu Endršta (602) a Michala Pytlíka (608) to byl poslední ostrý test před M ČR, které budeme hostit o příštím víkendu. Nad všemi ovšem vynikl výkon Pavla Honsy (649). Ve čtvrtfinále se utkáme s vítězem duelu Sokol Kolín - Lokomotiva Česká Třebová (první zápas 4:2 pro Českou Třebovou).
17.04.2016 22:15:40
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one