"/> Céčko do 3.ligy nepostoupilo - áčko hladce postupuje - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Céčko do 3.ligy nepostoupilo - áčko hladce postupuje

V závěrečném kole a v přímém boji o postup do 3.ligy prohrálo naše céčko v Plzni na Slavoji 14:2 (2708:2631). Domácí vytvořili nový rekord kuželny a zaslouženě se radují s postupu do 3.ligy. Umístění našeho céčka budeme znát až po odehrání všech zápasů posledního kola, ale dá se předpokládat, že Kdyně porazí doma Hazlov "B" a při rovnosti bodů skončíme zásluhou horšího skóre na 4.místě.
V tréninkovém tempu přehrálo v odvetě osmifinále poháru ČKA naše áčko třetiligový Zlín. Výsledek 6:0 (2434:2204) hovoří za všechny komentáře. Pro juniory Honzu Endršta (602) a Michala Pytlíka (608) to byl poslední ostrý test před M ČR, které budeme hostit o příštím víkendu. Nad všemi ovšem vynikl výkon Pavla Honsy (649). Ve čtvrtfinále se utkáme s vítězem duelu Sokol Kolín - Lokomotiva Česká Třebová (první zápas 4:2 pro Českou Třebovou).
17.04.2016 22:15:40
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one