"/> Bronz Michala Pytlíka, "zrakáči" vyhráli ligový turnaj - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4445"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Bronz Michala Pytlíka, "zrakáči" vyhráli ligový turnaj

Posledním vrcholným podnikem je mistrovství republiky smíšených dvojic. Blanenská šestidráha přivítala dvacet nejlepších dvojic a mezi nimi dvě dvojice jejíž polovinu tvoří hráči SKK Rokycany. Ve vyrovnaném startovním poli byl úspěšnější Michal Pytlík spolu s Kateřinou Fajdekovou z Přerova, kteří obsadili 3.místo se součtem 1200 poražených kuželek. Druhá naše "poloviční" dvojice Jan Endršt s Markétou Hofmanovou z Duchcova skončili na 5.místě součtem 1191 poražených kuželek. Oba páry postoupili do nedělní soutěže tandemů.
Zrakově postižení startovali na druhém turnaji Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic v Praze na Slavii. V otevřeném mezinárodním turnaji Slavia cup skončilo družstvo v sestavě Václav Webr, Jan Kemeny a Michal Zeman na výborném 2.místě. V soutěži jednotlivců obsadil Jan Kemeny v kategorií B2 (zbytky zraku) 3.místo a Václav Webr v kategorií B3 (slabozrací) rovněž bronzovou příčku. V rámci Českého poháru se naši borci prosadili ještě výrazněji, když kategorii B2 ovládl Jan Kemeny a Michal Zeman byl třetí, druhé místo obsadil Václav Webr (kategorie B3) a třetí byla Kamila Vlasáková (kategorie B1). V soutěži dvojic skončila dvojice Václav Fair - Michal Zeman na 2.místě. Turnaj byl rovněž 2.kolem ligové soutěže a zde dominovali obhájci mistrovského titulu hráči SKK ZP Rokycany a posunuli se na druhou příčku průběžného pořadí (na prozatím vedoucí Sokol Brno IV. ztrácí pouhý bod).
21.06.2016 14:01:11
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 29.9./15:00
 CB Dobřany "A"

"Ž" - venku - 29.9./10:00
 SKK Jičín

"B" - venku - 29.9./10:00
 CB Dobřany "B"
 dorost - doma - 14.10./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one