Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Body zůstaly doma

Sobotní program na naši kuželně zahájilo naše béčko, které v přímém souboji o průběžné 7.místo hostilo Dynamo Liberec. O osudu utkání zřejmě rozhodl nástup do utkání, kdy Láďa Moulis a Vašek Fürst své duely zvládli a po úvodní třetině vedeme 2:0 (+40). Do druhé třetiny hosté vlétli a náš náskok se začal rozplývat. V druhé polovině však Libor Bureš s Pavlem Andrlíkem zabrali a přestože Libor již ztrátu nedohnal svítil na ukazateli skóre po dvou třetinách stav 3:1 (+50). V závěru naše dvojice Petr Fara a Martin Prokůpek žádnou korekturu nepřipustila a v pohodě dovedla utkání do vítězného konce 7:1 (3380:3264), čímž jsme vystřídali našeho soupeře na 7.příčce.
Regionální derby v interlize, které navazovalo na předchozí druholigový duel mělo skvělou atmosféru. Do utkání jsme vstupovali s cílem odčinit předchozí nepřesvědčivý výkon proti Podbrezové a získat dva body. Ty nakonec zůstaly doma, ale výkony některých hráčů budí přinejmenším rozpaky. V úvodní dvojici si Michal Pytlík šel v poklidu za ziskem bodu, zatímco Honza Endršt se trápil až do 52.hodu, kdy jej vysvobodil Štěpán Šreiber. Bohužel ani Štěpánovi se moc nedařilo a tak po úvodní čtveřici svítilo na ukazateli skóre 1:1 a plus 30 kuželek pro nás. Ani druhá čtveřice rozuzlení utkání nepřinesla, neboť Dan Neuman sice získal bod, ale naproti tomu trápící se Pavel Honsa trochu nešťastně prohrál, takže po dvou třetinách registrujeme stav 2:2 (+42). Do závěrečné části měli hosté drtivý nástup, takže po úvodní dráze svítilo v náš prospěch pouze 10 kuželek. Naštěstí v další fázi se naši "dotahováci" Vojtěch Špelina a především Roman Pytlík rozehráli a nápor soupeře odrazili. Vítězíme 5:3 (3537:3481), ale důvod k radosti můžeme mít maximálně ze zisku dvou bodů.