"/> Bodový import do Rokycan - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Bodový import do Rokycan

Tento soutěžní víkend byl pro naše družstva bodově velice úspěšný, přestože v domácím prostředí se představilo pouze béčko. Ženy zajížděly na horkou půdu do Náchoda a naší vlajkovou loď čekala zastávka ve dvou slovenských přístavech Trstené a Sučanech.
Béčko se poprvé v letošní sezóně představilo na domácí půdě (oficiálně první domácí zápas s Dynamem Liberec mají odložen) a soupeřem jim byl snaživý nováček Slovan Karlovy Vary. Po vyrovnaném úvodu se ukázala větší zkušenost našich hráčů, kteří po velmi slušném kolektivním výkonu nakonec slaví první výhru v sezóně v poměru 7:1 (3417:3351).
Na naše ženy se v minulém kole, po úvodních dvou smolných zápasech, usmálo štěstí v podobě poněkud šťastné domácí výhry nad Lokomotivou Česká Třebová. Nyní nás čekal Náchod, což je stříbrný tým loňského prvoligového ročníku, ale naše děvčata dokáží překvapit a postaraly se o prvotřídní senzaci po šťastné výhře 5:3 (3226:3224).
Velice náročný program má naše áčko, které čekal první výjezd na Slovensko v podobě dvojutkání v Trstené a Sučanech. Trstená se opírá o výkony vynikajícího slovenského reprezentanta Ivana Čecha a v průběžném pořadí ji patřila druhá příčka před námi. Naši borci ovšem příkladně bojovali a nakonec získali šťastný bod za remízu 4:4 (3553:3550), když nejlepším naším hráčem byl Roman Pytlík s 610 poraženými kuželkami. Nedělní utkání v Sučanech jsme rozhodli rázným nástupem, když Honza Endršt s Michalem Pytlíkem své soupeře doslova rozcupovali a po úvodní třetině svítilo na ukazateli skóre 2:0 (+135). Tento nápor prakticky rozhodl o osudu utkání. V prostřední části svitla domácím naděje, když se nedařilo Štěpánu Šreiberovi, který v půli prohrával se soupeřem téměř o 60 kuželek. Do druhé půlky nastoupil Dan Neumann a famózní šedesátkou 332 rázně jiskřičku naděje uhasil. V závěru jsme si zkušeně pohlídali vítězství 6:2 (3628:3517) a tím vezeme ze Slovenska skvělé 3 body. Teď budeme našim borcům držet pěsti, aby tyto kvalitní výkony přetavili v co nejlepší umístění na světovém poháru, které se uskuteční od středy v italském Bolzanu.
Tečku za skvělým rokycanským víkendem dali naši zrakově postižení kolegové, kteří na turnaji v Trnavě - Modrance obsadili v soutěži družstev v sestavě Václav Fair, Jan Kemeny a Václav Webr skvělé 3.místo a posledně jmenovaný výkonem 725 poražených kuželek (120 hodů do plných) celý turnaj opanoval.
03.10.2016 19:20:26
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one