"/> Bodová žeň SKK - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Bodová žeň SKK

Dalším kolem pokračovaly ligové a divizní soutěže a musíme radostně konstatovat, že téměř na všech frontách jsme registrovali naše vítězství. Na domácí kuželně se nejdříve představily naše ženy, když soupeřem jim bylo kvalitní družstvo SKK Náchod. Hostující hráčky potvrdily svoji kvalitu a zcela po zásluze zvítězily 6:2. Dlužno dodat, že naše ženy nenavázaly na poslední domácí výkon proti Duchcovu.
Po předkrmu v podání něžného pohlaví nastoupilo naše áčko proti Červenému Kostelci s cílem přiblížit se k obhajobě mistrovského titulu. Kluci od prvních hodů neponechali nic náhodě a hosty od potupného kanára zachránila remíza na poslední dráze Pavla Honsy, čímž jeho soupeř získal 2,5 bodu a přestože prohrál na kuželky získal ten jediný bodík. Konečný výsledek 7:1 o 326 kuželek hovoří za vše. Potěšil návrat formy Honzy Endršta (622) a stabilní kvalitní výkonnost Romana Pytlíka (602).
Dnešní menu na Rokycanské kuželně bylo o třech chodech. Moučník obstaralo béčko, které si po slušném výkonu doslova smlslo na Vltavanu Loučovice. Vítězství 6:2 o 242 kuželek okořenil Petr Fara skvělým výkonem rovných 600 poražených kuželek.
S velkým nadšením jsme přijali zprávu o vítězství našeho céčka v Jáchymově. Body z venku mají cenu zlata a udržují naše céčko v kontaktu s čelem tabulky a vidinou postupu do 3.ligy.
To 2.ligu zrakově postižených dokázalo vyhrát nově založené B družstvo. Potvrdilo to vítězstvím v Mistříně nad domácí TJ Jiskrou Kyjov 8:4. Opět se ve vynikajícím světle představil nováček Miroslav Srníček, který při svém druhém startu splnil limit na MČR jednotlivců, které se uskuteční 7.května v České Třebové. Velmi dobře mu sekundoval David Černohlávek, který za tímto limitem zůstal o pouhých 10 kuželek. Doufejme, že rezerva zrakově postižených správně inspiruje svoje áčko, které usiluje o třetí titul mistra republiky v posledních čtyřech letech.
SDC10752.JPG
13.04.2016 13:46:19
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one