"/> Bitva na Moravském poli - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Bitva na Moravském poli

I když od této bitvy uplynulo více jak 700 let, tak další taková nás nyní čeká. Přestože mají o velikonočních svátcích ligové a divizní soutěže volno v případě našeho áčka tomu tak není. Na Velký pátek jej čeká dohrávka 17.kola na půdě ještě donedávna největšího rivala v boji o mistrovský titul Sokola Luhačovice, který by nejen velmi rád získal skalp staronového mistra, ale rád by si i upevnil 2.místo v tabulce na které je nebývalá tlačenice. Pro naše borce, ze kterých již určitě spadla tíha okamžiku, je to další příležitost potvrdit, že mistrovský titul je v těch správných rukou. Když dáme všechny tyto aspekty dohromady, máme se určitě na co těšit. Pro naše hráče to však není jediný duel, protože ještě týž den je čeká osmifinále poháru ČKA na půdě nedalekého Zlína. Na půdě účastníka 3.ligy půjde o to, abychom si vypracovali co nejlepší pozici do odvety. Domácí v minulém kole vyřadili druholigový Vyškov i když na domácí půdě mu podlehli 1:5. Proto ani tohoto soupeře nemůžeme v ničem podcenit.
V sobotu mají dostaveníčko v České Třebové zrakově postižení kuželkáři, aby bojovali o další body do Českého poháru. Na tamní padavé kuželně bude mezi 32 hráči i šestice hráčů SKK Rokycany. O těchto výsledcích, potažmo o výkonech našeho áčka vás budeme informovat. Kuželkáři SKK Rokycany přejí všem krásné a hlavně pohodové Velikonoce.
24.03.2016 12:01:00
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one