"/> Bedřich Rokycany na MČR neregistrovaných stříbrní - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Bedřich Rokycany na MČR neregistrovaných stříbrní

Účastník naši ligy neregistrovaných družstvo Bedřich Rokycany se v letošním roce zúčastnil MČR družstev. Po úspěšné kvalifikaci, kterou bylo 3.místo v kvalifikační skupině na pražské Konstruktivě na ně čekalo finálové klání, jenž se uskutečnilo ve Vrchlabí. Do finálového turnaje postoupilo celkem 24 družstev (MČR se v kvalifikacích zúčastnilo celkem 70 týmů), z nichž 16 postoupilo do nedělního finále. V sobotním semifinále si nejlepší výchozí pozici do nedělního finále vybojovali borci z Náchoda. Ve vyrovnaném startovním poli patřilo druhé místo našim borcům, ale další družstva byla v těsném kontaktu. Jedno pořekadlo říká, že nejlepší obrana je útok a přesně v tomto duchu hráli rokycanští v nedělním finále. Nejlepší výkonem ve finále bezpečně odrazili nápor soupeřů a dokonce výrazně stahovali náskok vedoucího Náchoda. V konečném účtování z toho bylo nádherné 2.místo, které opět potvrdilo, že Rokycany jsou kuželkářskou velmocí.
neregistrovaný.jpg
30.05.2016 14:05:42
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one