"/> Ani na Modrance body nepřibyly - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Ani na Modrance body nepřibyly

Po včerejší porážce v Bratislavě pokračovala naše slovenská mise v Trnavě na Modrance. Výkon našich hráčů oproti včerejšku stoupl, ale štěstíčko jakoby se od nás odvrátilo. Porážka 3:5 (3587:3611) je pro nás až příliš krutá.
Vstup do utkání se nám přitom podařil, když naše zkušenost Roman Pytlík a Pája Honsa své duely vyhráli a po úvodní čtveřici vedeme 2:0, ale k dobru máme pouhých 15 kuželek. Ve druhé čtveřici naši hráči Martin Procházka a Vojta Špelina měli za úkol udržet soupeře na uzdě. Už to vypadalo, že povedeme 3:1, když soupeř Martina fantastickou poslední dorážkou (78) výsledek otočil a tudíž před závěrem je stav 2:2 a soupeř má k dobru 16 kuželek. V závěrečné čtveřici se Honza Endršt s Danem Neumannem pokusili o zvrat, ale po slabším úvodu Honzy nám soupeř utekl až na rozdíl 57 kuželek. V závěru jsme mocně dotahovali, ale na víc než 24 kuželek jsme se přiblížit nedokázali. Nyní je před námi více jak 14 denní pauza, což by nám mělo pomoci načerpat síly do závěru soutěže.
04.02.2018 13:55:47
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one