"/> Áčko se přiblížilo final four - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Áčko se přiblížilo final four

V úvodním utkání čtvrtfinále poháru ČKA jsme na našich drahách přivítali obhájce titulu a staronového účastníka interligy Klokany CB Dobřany. Naši hráči neponechali nic náhodě a nastoupili v nejsilnější sestavě. Ani hosté utkání nepodcenili a tak se dal očekávat kvalitní souboj. První půle úvodní čtveřice do které za nás nastoupili Honza Endršt a Roman Pytlík patřila hostům. Obzvlášť vynikla druhá dráha Vlasty Zemana mladšího (193). Druhou polovinu zcela ovládli naši borci a překlopili misky vah na naši stranu (2:0 a + 25 kuželek). Druhá čtveřice v podání Vojty Špeliny a Dana Neumanna byla mnohem méně dramatická a naši borci dovedli utkání do pohodového vítězství 6:0 (2456:2344 a 10,5:5,5 na dráhy), což nám dává reálné vyhlídky do odvety a tím i na postup do final four poháru, které se uskuteční 2. - 3.června v Trutnově.
14.05.2018 10:36:17
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one