"/> Áčko obhájilo titul mistra ČR - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Áčko obhájilo titul mistra ČR

Jedno vítězství a čtyři porážky, taková je bilance našich družstev v ligových a divizních soutěžích v uplynulém kole. Přes toto negativní skóre jsme však zaznamenali udržení druholigové příslušnosti béčka a především obhajobu mistrovského titulu našeho áčka.
Na našich drahách bylo v sobotu živo. Již tradičně zahájily program naše ženy, které přivítaly družstvo KC Zlín, které se nachází v pásmu sestupu a u nás bojovalo o poslední naději na záchranu. Ani naše děvčata nemají body na rozdávaní a tak utkání mělo velký náboj.
Zkušenější hosté si od počátku vytvořili náskok, který udržovali do samotného závěru a přestože Terezka Krákorová (nejlepší výkon utkání - 602) v závěru ztrátu mocně smazávala na obrat to bohužel nestačilo. Prohra 3:5 (3265:3354) trochu komplikuje poklidný závěr soutěže. V tabulce nám patří i nadále 10.místo již jen s dvoubodovým náskokem na našeho dnešního přemožitele.. Poslední dvě kola budou velmi napínavá.
Po ženách přišel na řadu zlatý hřeb včerejšího představení. Před námi byl první mečbol k obhajobě mistrovského titulu v podobě souboje s týmem SKK Vrchlabí. Hosté to na našich drahách umějí (v paměti máme loňskou remízu, kterou jsme zachraňovali na poslední chvíli) a navíc nás jako jediní v letošní sezóně porazili. Úvod nám vcelku vyšel, když Michal Pytlík nejlepším výkonem utkání (649) získal první bod. V druhé dvojici po dramatickém průběhu těsně prohrál Štěpán Šreiber o pouhé 3 kuželky. Tento fakt jakoby předznamenal další průběh utkání. Hosté v prostřední části odskočili na 3:1, když na kuželky to bylo stále ještě vcelku vyrovnané (-6). Závěr utkání byl jako na houpačce a o celkovém výsledku rozhodla poslední dráha. Konečný stav 6:2 (3569:3640) pro hosty v tu chvíli znamenal, že jsme první mečbol nevyužili, ovšem v souběžném zápase v Jihlavě zdolali domácí našeho rivala o prvenství Sokol Luhačovice čímž způsobili, že mistrem ČR družstev mužů pro sezónu 2015/16 se stalo družstvo SKK ROKYCANY!!!
Závěr programu obstaralo naše béčko, které přivítalo ambiciózní celek SKK Hořice, které usilují o postup do 1.ligy. Hosté potvrdili svoji kvalitu, a přestože jsme nepodali špatný výkon na našeho soupeře jsme nestačili. Hojivou náplastí nám může být ten fakt, že naši konkurenti z konce tabulky shodně prohráli, čímž potvrdili naši druholigovou příslušnost i pro příští sezónu.
Dvě naše družstva vyjížděla na dráhy soupeře a zatímco divizní céčko veze zlaté body z Útviny, zrakově postižení nestačili v Brně na rezervu tamního Sokola Brno IV.
Céčko usiluje o postup do 3.ligy a o jejich ambicích mohl hodně napovědět souboj s dalším aspirantem postupu Sokolem Útvina. Naši borci podali soustředěný výkon a zcela po zásluze zvítězili přesvědčivě 12:4 (2450:2336). V tabulce nám patří druhé postupové místo s náskokem dva bodů na Slavoj Plzeň.
Áčko zrakově postižených jelo do Brna v nejsilnější sestavě, ale s určitou obavou. Tamní dráhy nám příliš nesedí a navíc domácí rezerva Sokola Brno IV. je pro nás dost nečitelná. Naše obavy se bohužel naplnily. Zatímco nám se příliš nedařilo, domácí se vypjali k výtečnému výkonu, který podepřeli ještě určitou dávkou štěstí. Výsledkem byla naše porážka v poměru 8:4 (2660:2638), která závěr soutěže přinejmenším zdramatizovala. Rozhodující duel o titul mistra ČR se uskuteční v Rokycanech 3.dubna, kdy domácí přivítají obhájce titulu Sokol Brno IV. "A".
21.03.2016 16:51:10
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one