"/> Áčko obhájilo titul mistra ČR - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Áčko obhájilo titul mistra ČR

Jedno vítězství a čtyři porážky, taková je bilance našich družstev v ligových a divizních soutěžích v uplynulém kole. Přes toto negativní skóre jsme však zaznamenali udržení druholigové příslušnosti béčka a především obhajobu mistrovského titulu našeho áčka.
Na našich drahách bylo v sobotu živo. Již tradičně zahájily program naše ženy, které přivítaly družstvo KC Zlín, které se nachází v pásmu sestupu a u nás bojovalo o poslední naději na záchranu. Ani naše děvčata nemají body na rozdávaní a tak utkání mělo velký náboj.
Zkušenější hosté si od počátku vytvořili náskok, který udržovali do samotného závěru a přestože Terezka Krákorová (nejlepší výkon utkání - 602) v závěru ztrátu mocně smazávala na obrat to bohužel nestačilo. Prohra 3:5 (3265:3354) trochu komplikuje poklidný závěr soutěže. V tabulce nám patří i nadále 10.místo již jen s dvoubodovým náskokem na našeho dnešního přemožitele.. Poslední dvě kola budou velmi napínavá.
Po ženách přišel na řadu zlatý hřeb včerejšího představení. Před námi byl první mečbol k obhajobě mistrovského titulu v podobě souboje s týmem SKK Vrchlabí. Hosté to na našich drahách umějí (v paměti máme loňskou remízu, kterou jsme zachraňovali na poslední chvíli) a navíc nás jako jediní v letošní sezóně porazili. Úvod nám vcelku vyšel, když Michal Pytlík nejlepším výkonem utkání (649) získal první bod. V druhé dvojici po dramatickém průběhu těsně prohrál Štěpán Šreiber o pouhé 3 kuželky. Tento fakt jakoby předznamenal další průběh utkání. Hosté v prostřední části odskočili na 3:1, když na kuželky to bylo stále ještě vcelku vyrovnané (-6). Závěr utkání byl jako na houpačce a o celkovém výsledku rozhodla poslední dráha. Konečný stav 6:2 (3569:3640) pro hosty v tu chvíli znamenal, že jsme první mečbol nevyužili, ovšem v souběžném zápase v Jihlavě zdolali domácí našeho rivala o prvenství Sokol Luhačovice čímž způsobili, že mistrem ČR družstev mužů pro sezónu 2015/16 se stalo družstvo SKK ROKYCANY!!!
Závěr programu obstaralo naše béčko, které přivítalo ambiciózní celek SKK Hořice, které usilují o postup do 1.ligy. Hosté potvrdili svoji kvalitu, a přestože jsme nepodali špatný výkon na našeho soupeře jsme nestačili. Hojivou náplastí nám může být ten fakt, že naši konkurenti z konce tabulky shodně prohráli, čímž potvrdili naši druholigovou příslušnost i pro příští sezónu.
Dvě naše družstva vyjížděla na dráhy soupeře a zatímco divizní céčko veze zlaté body z Útviny, zrakově postižení nestačili v Brně na rezervu tamního Sokola Brno IV.
Céčko usiluje o postup do 3.ligy a o jejich ambicích mohl hodně napovědět souboj s dalším aspirantem postupu Sokolem Útvina. Naši borci podali soustředěný výkon a zcela po zásluze zvítězili přesvědčivě 12:4 (2450:2336). V tabulce nám patří druhé postupové místo s náskokem dva bodů na Slavoj Plzeň.
Áčko zrakově postižených jelo do Brna v nejsilnější sestavě, ale s určitou obavou. Tamní dráhy nám příliš nesedí a navíc domácí rezerva Sokola Brno IV. je pro nás dost nečitelná. Naše obavy se bohužel naplnily. Zatímco nám se příliš nedařilo, domácí se vypjali k výtečnému výkonu, který podepřeli ještě určitou dávkou štěstí. Výsledkem byla naše porážka v poměru 8:4 (2660:2638), která závěr soutěže přinejmenším zdramatizovala. Rozhodující duel o titul mistra ČR se uskuteční v Rokycanech 3.dubna, kdy domácí přivítají obhájce titulu Sokol Brno IV. "A".
21.03.2016 16:51:10
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one