"/> Áčko krůček od titulu - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Áčko krůček od titulu

Vlajková loď našeho klubu áčko prochází naší nejvyšší soutěží naprosto suverénně. V 19.kole se vypravila do Olomouce a přestože domácí nezahráli vůbec špatně na naše borce to ani zdaleka nestačilo. Hvězdou utkání se stal Pavel Honsa (632), kterému výtečně sekundoval Michal Pytlík (621 a jako jediný prohrál). Přes hranici 600 kuželek se ještě dostali Vojta Špelina (606) a Honza Endršt (600). Konečný výsledek 7:1 (3632:3520) však hovoří za všechny komentáře. Cestu za obhajobou mistrovského titulu můžeme uzavřít již příští týden doma. O motivaci bude určitě postaráno, protože našim soupeřem bude tým SKK Vrchlabí, které nám na domácích drahách uštědřilo dosud jedinou porážku.
Béčko zajíždělo do Ústí nad Labem a opět prokázalo, že jim tamní dráhy nechutnají. Jejich soupeř Hvězda Trnovany se na vítězství 7:1 ani moc nenadřel. Jediný dílčí bod získal Martin Maršálek. Opět potěšilo nasazení dvou dorostenců. Po nečekané porážce Loučovic doma s Konstruktivou nemá béčko ještě stoprocentní jistotu druholigové příslušnosti.
Svůj poslední letošní domácí divizní zápas sehrálo naše céčko, které podalo velmi soustředěný výkon a nepřipustilo žádné drama. Dva body jej zase přiblížily k vysněnému postupu do 3.ligy. Závěr soutěže však bude velice dramatický a o našich ambicích může hodně napovědět následující zápas v Útvině.
Snad nejnáročnější víkend měly naše ženy. V sobotu se představily na šestidráze v Blansku a přestože nepodaly vůbec špatný výkon na body to nestačilo. Konečný výsledek 7:1 je pro naše děvčata až příliš krutý. V nedělní dohrávce v České Třebové holky nenavázaly na sobotní výkon z Blanska a zaslouženě prohrály 2:6. V tabulce děvčatům patří 10.místo, ale pokud doma vyhrají nad Zlínem bez ohledu na zbývající výsledky si uchovají prvoligovou příslušnost.
13.03.2016 14:20:21
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one