"/> 8. ligové kolo - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

8. ligové kolo

Na rokycanské kuželně se v sobotu, 14. 11. odehrála tři ligová utkání. Ženy nenavázaly na svůj minulý domácí výkon a podlehly soupeřkám z Blanska v poměru 3:5. Áčko se doma drží na vítězné vlně. Nezaváhalo ani při utkání s Olomoucí a nedovolilo soupeři z Hané odvézt ani jeden bod (7:1). Béčko nestačilo na Trnovany a díky podprůměrnému výkonu zanechává soupeři všechny body. Céčko zajíždělo ke svému zápasu do Chebu, a přestože předvedlo slušný výkon, tak na svého soupeře nestačilo. V sobotu, 21.11. odehraje áčko první zápas v letošním ročníku Ligy mistrů v Bambergu. V tento termín mělo hrát ligové utkání ve Vrchlabí, které si však předehrálo 8.11.
17.11.2015 16:49:09
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one