"/> 3. ligové kolo - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

3. ligové kolo

Po čtrnáctidenní pauze opět pokračovaly ligové soutěže. Áčko se během této pauzy zúčastnilo Světového poháru družstev 2015 v srbském městě Bačka Topola. Svůj cíl zde splnilo a postoupilo do vyřazovací fáze Ligy mistrů. 
Ve třetím ligovém kole odehrálo áčko západočeské derby s Baníkem Stříbro. Po nepříliš dobrém začátku, kdy oba naši hráči prohráli dokázal zbytek týmu zabrat a zápas otočit na konečný výsledek 5:3. 
Béčko zavítalo na kuželnu v Táboře. Po velmi vyrovnaném průbehu utkání bohužel podlehlo svému soupeři 3:5 o pouhých 19 kuželek. 
Ženy ke svému zápasu zajížděly na kuželnu v Zábřehu. Svým soupeřkám bohužel také podlehly, když v závěru utkání  o možné remíze rozhodlo pár kuželek. 
Céčko v sobotu hostilo rezervu Chebu a svého soupeře porazilo suverénně 16:0. Skvělý výkon předvedl Láďa Moulis, který porazil 509 kuželek. 
11.10.2015 20:38:01
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one