"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

V odvetném utkání 2.předkola poháru ČKA zvítězilo béčko nad Sokolem Rudná "B" 5:1 (2146:1981 a 12:4 na dráhy) a zcela hladce postoupilo do 3.předkola, kde se utká s vítězem duelu Sokol Slavonice "A" - Kuželky Holýšov "A". První hvězdou utkání byl Pavel Andrlík mladší (567).
V úvodním utkání 2.předkola poháru ČKA zvítězilo béčko v Rudné u Prahy hladce 5:1 (2095:1975 a 11:5 na dráhy) a vypracovalo si velmi výhodnou pozici do odvety. Nejlepším hráčem utkání byl Petr Fara (551). Odveta je na programu v úterý 4.12. od 18 hodin na našich drahách.
Posledním kolem se uzavřela podzimní část ligových soutěží a všechna naše družstva měla výhodu domácího prostředí. Zaplněné hlediště mohlo sledovat napínavé duely ve kterých ve dvou ze tří případů body zůstaly doma.
Úvod patřil ženám, které hostily tým z popředí tabulky KK Blansko. Hostující hráčky dorazily trochu opožděně, což jakoby rozhodil naše děvčata. Hosté nasadily od úvodních hodů pekelné tempo, kterému jsme při veškeré snaze nedokázaly čelit. Výsledkem byl průběžný stav po úvodní čtveřici 0:2 a mínus 42 kuželek. Prostřední část sice ztrátu kuželek nepřinesla, ale oba body získaly opět hostující hráčky, takže před závěrem svítí na ukazateli skóre stav 0:4 a mínus 39 kuželek. Tajně jsme doufaly ve zvrat a zisk alespoň jednoho bodu, ale soupeřky byly proti. Od kanára nás nakonec zachránila Daniela Pochylová, ale to bylo z naší strany vše. Prohráváme 1:7 (3268:3319) a v tabulce uzavíráme první polovinu, nicméně sestupové příčky nejsou příliš vzdálené, takže nás na jaře nečeká žádná selanka.
Zlatým hřebem dnešního programu byl interligový duel, kdy jsme v přímém souboji o titul republikového půlmistra hostili Lokomotivu Česká Třebová. Hosté vstoupili do utkání lépe a naše dvojice Honza Endršt a Michal Jirouš tomuto tlaku nedokázala čelit. Klíčovým faktorem celého utkání byla skutečnost, že se hostujícím hráčům nedařilo na dráze číslo jedna. Tento fakt pomohl otočit duel Michalovi, jenž získal náš první a jak se později ukázalo klíčový bod. Po první čtveřici máme stav 1:1 a prohráváme o 1 kuželku. Do prostřední části jsme nasadili Dana Neumanna a Míru Šnejdara. Tato pasáž však patřila hostujícím hráčům, byť Míra zahrál nejlepší domácí výkon (627) prohráváme před závěrem 1:3 o 45 kuželek. Do závěru jsme po dlouhé době nasadili osvědčenou dvojici Vojta Špelina a Roman Pytlík a tato taktika se ukázala jako výborná. Oba naši hráči se do soupeře zakousli a umazávali kuželku po kuželce. Po třech drahách bylo hotovo a v závěru Vojta nejlepší drahou utkání (172) pečetil naše vítězství 5:3 (3611:3574) a tím zisk titulu půlmistr.
Závěr programu obstaralo béčko a od počátku to vůbec nevypadalo, že hraje třetí s čtvrtým týmem tabulky. Přesto nám vyšel úvod, kdy postupně vedeme 2:0 a 3:1 a především počet poražených kuželek před závěrem byl vysoce (+103) na naši straně. V závěru hostě korigovaly, ale body zůstaly doma. Vítězíme 5:3 (3192:3141), čímž přezimujeme v tabulce na 2.místě s odstupem 4 bodů za vedoucí Aši. Nejlepším našim hráčem v tomto utkání byl Pavel Andrlík mladší (572).
Závěrečným turnajem finále jednotlivců byl zakončen letošní ročník ligy neregistrovaných. V turnaji zvítězil velmi kvalitním výkonem 587 poražených kuželek Michal Šilhavý z týmu Bedřich, jenž letošní ročník zcela jasně ovládl. Stříbrnou příčku obsadili hráči Totalgymu a bronz družstvo Inpeel. Ve finále jednotlivců doprovodili Michala Šilhavého na stupně vítězů dva bývalí hráči našeho klubu Zdeněk Enžl a Martin Fürst, jenž hájí barvy týmu Rumpold, který obsadil 5.místo. Celé finálové klání proběhlo v báječné atmosféře blížícího se adventu.
neregistrovany.jpg
Závěr podzimní části mistrovských ligových soutěží je tady a vyvrcholení uvidíme na našich drahách. O dramatičnost a napětí nebude určitě nouze a na tuto podívanou zveme naše příznivce. Na sobotu jsme pro vás připravili menu o třech chodech.
Dopoledne bude tradičně patřit ženám, kdy naše děvčata přivítají tým z popředí tabulky KK Blansko a rády by úspěšný podzim zakončily výhrou.
Po tomto předkrmu přijde na řadu hlavní chod v podobě boje o podzimního půlmistra ČR, kdy v interligovém duelu přivítá naše áčko hráče Lokomotivy Česká Třebová. Hosté disponují velice kvalitním kádrem, který má za sebou prověrku ve světovém poháru i lize mistrů.
Moučník sobotního menu obstará béčko, jenž přivítá nejbližšího souseda v tabulce SKK Podbořany. Hostům patří 4.místo v tabulce a tudíž vítěz se ve vyrovnaném pořadí udrží v popředí.
Z tohoto výčtu vyplývá, že nás v sobotu čekají kvalitní a dramatické duely na které zveme širokou diváckou veřejnost. Pro ostatní jsou připraveny přímé přenosy z jednotlivých utkání a dále vás budeme o výsledcích našich družstev nformovat na našich stránkách.
V dohrávce 7.kola 1.ligy zajížděly ženy do Prahy na Konstruktivu. Tamní dráhy nám příliš nesedí a navíc nám citelně chyběla Denisa Pytlíková. Výsledkem je porážka 3:5 (3084:3190), když nejlepší hráčkou našeho týmu byla Daniela Pochylová (560). V tabulce uzavíráme horní polovinu na 6.místě.
Dalším kolem pokračovaly mistrovské soutěže družstev. Naše ženy zajížděly do Přerova s cílem pokusit se domácí hráčky co nejvíce potrápit. Tento cíl do puntíku naplnily a po výborném kolektivním výkonu si zaslouženě odvážejí dva body za vítězství 6:2 (3340:3256), když nejlepší naši hráčkou byla Veronika Horková (570). O vyrovnanosti hráček svědčí ten fakt, že cely sextet se vešel do rozmezí 23 kuželek.
Béčko zajíždělo do Strakonic, kde hrají borci z Příbrami. Ve vyrovnaném utkání se nakonec oba týmy rozešly smírně 4:4 (3186:3175), když od plného bodového zisku nás dělilo 11 kuželek. První hvězdou utkání se stal Martin Prokůpek s 595 poraženými kuželkami.
Ve dnech 2. - 13.1.2019 pořádáme 8.ročník memoriálu Václava Chmelíře. Turnaj je určen pro dvojice mužů, žen a smíšené registrovaných či neregistrovaných na 2x120 hodů sdružených. Turnaj je zařazen do kvalifikace pro MČR dvojic 2019. Srdečně vás zveme na toto klání, které se naposledy uskuteční na stávajících drahách. Veškeré informace naleznete v přiložených propozicích.

Těšíme se na vaši účast
V dalším kole ligových soutěží hrála všechna naše družstva na drahách svých soupeřů. Ženy zajížděly na těžké dráhy do Zlína a od úvodu tahaly za kratší konec provazu o čem svědčí stav po úvodní čtveřici 2:0 a ztráta 55 kuželek. V prostřední části se misky vah přesunuly na naši stranu a zásluhou Míši Provazníkové a nejlepší hráčky utkání Denisy Pytlíkové se skóre vyrovnalo, ale kuželky (- 47) byly stále na straně soupeře. Ve vyrovnaném závěru se štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří tak vítězí 6:2 (3130:3050), což pro nás znamená pád do spodní poloviny tabulky.
Béčko zajíždělo do Duchcova, kde se utkalo s rezervou Hvězdy Trnovany. Po vyrovnaných dvou třetinách (2:2 a + 30 kuželek pro Trnovany) rozhodly domácí o zisku dvou bodů v závěrečné čtveřici, čímž stanovily konečný výsledek na 6:2 (3321:3246). Nejlepším našim hráčem byl Petr Fara (583). V tabulce nám i nadále patří 3.místo.
Skvěle si naopak vedlo áčko, které čekal nepříjemný soupeř na těžkých drahách Sokol Brno - Husovice. Od úvodních hodů se Daniel Neumann a Michal Jirouš do svých soupeřů pustili s takovou vervou, že soupeř neměl protizbraň. Výsledkem byl stav po úvodní čtveřici 2:0 (a plus 72 kuželek pro nás). Další hřebíčky do soupeřovi rakve zatloukli v prostřední části Míra Šnejdar s Honzou Endrštem, takže před závěrem vedeme 4:0 s náskokem 124 kuželek. Při kvalitě obou týmů se závěr dohrává z povinnosti. Domácí získaly čestný bodík, ale to byla jen kosmetická úprava naší výhry 7:1 (3599:3433), což pro nás znamená posun na 4.místo tabulky o bod za momentálně nejlepší Český tým Lokomotivu Česká Třebová, který nás čeká v závěrečném kole na domácích drahách. Boj o podzimního půlmistra tak bude mít to nejlepší vyvrcholení.
S vidinou získat plný bodový zisk nastupovali dorostenci ke svému poslednímu letošnímu ligovému utkání s KK Konstruktiva Praha a od počátku pro tento cíl dělali maximum. Úvod utkání tomu nasvědčoval, když po dvou hráčích jsme vedli 2:0 s náskokem 48 kuželek. Závěrečná dvojice však misky vah překlopila na stranu našeho soupeře a tudíž z tohoto duelu bereme pouze bod za výsledek 2:2 (1458:1495). První hvězdou utkání se stal náš Vojta Havlík (533).
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one