"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6444"
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...
Pokud ctu dobre nikoho jsem nejmenoval
Hazlov loni nebyl bronzovej ale Mistr.Jinak se vaši hráli dobře a nemaj se za co stydět, jen tak dále.
"Co by za to někteří hráči ačka dali." -to je hodně hloupý komentář na adresu Pavla Honsy,který je ikonou rokycanských kuželek přes 30 let.To může napsat jen ne sportovec,nebo úplný blbec.

Hlavní stránka

Úvodní duel 1.kola play off sdruženého okresního přeboru 2.třídy jenž svedl obě naše družstva vyzněl lépe pro céčko, které zvítězilo 4:2 (2074:2046). Ve vyrovnaném utkání patřila první čtveřice déčku, které se ujalo vedení 2:0 a k dobru mělo 16 kuželek. Ve druhé čtveřici se céčku povedlo utkání dokonale otočit i zásluhou Pavla Andrlíka staršího, jenž se výkonem 543 poražených kuželek stal nejenom první hvězdou utkání, ale i hvězdou kola. Pro odvetu, jenž se uskuteční za týden jsou šance naprosto vyrovnané.
Dalším kolem pokračovaly mistrovské soutěže družstev a nám bohužel příliš radosti nepřineslo. Ženy zajížděly do Prahy na Žižkov, kde je čekal nováček soutěže a poslední tým tabulky. Bohužel naše děvčata odjela velmi oslabená, když kvůli nemoci chyběla Terka Krákorová a z pracovních důvodů Denisa Pytlíková. Naproti tomu domácí hráčky zahrály nejlepší domácí výkon v sezóně a zaslouženě zvítězily 6,5:1,5 (3222:3136), když nejlepší naší hráčkou byla Daniela Pochylová (567).
Béčko zajíždělo do Přelouče, kde hraje své zápasy KK SDS Sadská. Naše rezerva nenavázala na pohárové výkony a zcela zaslouženě prohrála 1:7 (3160:3356) a v tabulce ztrácí na poslední nesestupové místo 7 kol před koncem již 7 bodů. Čestný úspěch v Přelouči zaznamenal nejlepší náš hráč Honza Holšan (557).
Skvělé výkony předváděly naši zrakově postižení na turnaji v Brně. V ligovém turnaji obsadily 2.místo a stejná příčka jim patří i v průběžném pořadí základní části soutěže. V turnaji dominoval Jan Kemeny, jenž výkonem 743 bodů zaostal pouhých 10 bodů za Českým rekordem. Osobní rekordy si vytvořily Jakub Vass (kategorie B1 - nevidomý) výkonem 656 bodů a ve stejné kategorii Kamila Vlasáková výkonem 615 bodů. Stínem turnaje bylo zranění našeho hráče Václava Webra (natažená achilovka).
V předehrávce 13.kola dorostenecké ligy jsme hostili přední tým tabulky Kuželky Holýšov. Našim hráčům se utkání vůbec nepovedlo a prohráli vysoko 0:4 (1367:1551), když se jim nepodařilo vyhrát ani jednu dráhu. První hvězdou utkání byla posila našeho družstva žen Veronika Horková (v dorostu hraje za Holýšov).
V úvodním utkání 1.kola poháru ČKA hostilo béčko účastníka 1.ligy TJ Sokol Duchcov. Naše rezerva podala velmi dobrý výkon (škoda, že obdobné výkony se nedaří v ligové soutěži) a svého papírově kvalitnějšího soupeře přinejmenším zaskočila, což vyústilo v konečný výsledek 5:1 (2286:2255 a 9,5:6,5 na dráhy) pro naše béčko čímž si vybudovalo nadějnou pozici do odvety. Skvělý výsledek podepsal Martin Prokůpek, coby první hvězda utkání, v interligovém výkonu 621 poražených kuželek.
Los posledního kola základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy svedl dohromady obě naše družstva. Céčku se dokonale povedla odveta za první vzájemný zápas a nadělilo svému soupeři kanára. Vítězstvím 6:0 (2071:2016) si céčko pojistilo konečné 2.místo, zatímco déčko obsadilo v základní části příčku 7., což v praxi znamená, že obě naše družstva se utkají v 1.kole play off. V krásné atmosféře se první hvězdou utkání stal Honza Ungr (530).
Sobotní program na našich drahách zahájily ženy, jenž hostily nevyzpytatelného soupeře Sokol Duchcov. Naše děvčata navázala na velmi dobré výkony z posledních utkání o po vyrovnané úvodní čtveřici v dalším průběhu jasně diktovala tempo hry na které soupeřky přes veškerou snahu nestačily. Výsledkem bylo jednoznačné vítězství 7:1 (3302:3160). Toto vítězství nás přibližuje k medailovým příčkám o než se nám před sezónou ani nezdálo.
Druhým chodem sobotního menu byl pokus béčka o naději na záchranu v soutěži. Soupeře KK Kosmonosy jsme na podzim na jeho drahách porazili a proto jsme věřili, že tu jiskřičku naděje zažehneme. Bohužel se nám vstup do utkání nevydařil a to nakonec poznamenalo celý jeho průběh. Porážka 2:6 (3315:3365) způsobila, že naše postavení v tabulce je vskutku již kritické a záchrana v soutěži se začíná pohybovat v oblasti teoretické.
Po bodu sahali dorostenci ve svém ligovém duelu v Jičíně. Nakonec domácím podlehli 1:3 (1362:1485), když jediný bod získal náš nejlepší hráč Vojtěch Havlík
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a tak bude živo i na našich drahách. Sobotní program zahájí tradičně ženy, jenž hostí nevyzpytatelné soupeřky z Duchcova. V minulé sezóně u duelů těchto soupeřů platilo můj dům - můj hrad a věříme, že tomu tak bude i po sobotě.
Druhým chodem sobotního menu obstará béčko v záchranářském souboji s KK Kosmonosy. Případný úspěch by zažehnul jiskřičku naděje na záchranu v soutěži.
V neděli hrají své předposlední utkání dorostenci v Jičíně a my doufáme, že navážou na zlepšené výkony z poslední doby.
V tradičním pondělním termínu je na programu poslední kolo základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy, které má ve svém scénáři oddílové derby.
O všech utkání našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách
PŘENOS PO ROZKLIKNUTÍ
V úvodním osmifinále poháru ČKA zajížděly naše ženy do Hazlova. Děvčata navázala na velmi dobré výkony, jenž předvádějí v letošní prvoligové sezóně a své soupeřky doslova deklasovaly 6:0 (2189:2121), čímž si vytvořily velice výhodnou pozici do domácí odvety. První hvězdou utkání se stala Veronika Horková velmi dobrým výkonem 583 poražených kuželek.
Los 1.kola poháru ČKA nám přidělil vedoucí celek 3.ligy skupiny A TJ Lomnice. V úvodní utkání na půdě soupeře naše áčko zvládlo a po vítězství 5:1 (2256:2116) si vypracovalo slibnou pozici do odvety. Lomnické dráhy příliš vysokým číslům nesvědčí o čemž svědčí výkon první hvězdy utkání Romana Pytlíka 581 poražených kuželek.
Následující utkání
"A"- doma - 24.2./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A"- doma - 25.2./10:00

 TJ Tatran Spišská Nová Ves

"Ž"- doma - 24.2./9:30
 KK Slovan Rosice

"B"- doma - 24.2./17:00
 TJ Červený Kostelec
 dorost - venku - 25.2./10:00
 SKK Hořice

"C"- doma - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "D"
"D"- venku - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "C"

 ZP- venku - 9. - 10.3.
 Přebor Pardubického kraje

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - doma - 20,2,/18:00
Kuželky Jiskra Hazlov

 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one